Його активність просто вражає! Андрій Шевцов – про подальші життєві плани

Його активність просто вражає! Андрій Шевцов – про подальші життєві плани
39360 ПЕРЕГЛЯДІВ

В день національного свята, в день освітянина хочу представити унікальну Людину, видатну особистість, освітянина, науковця, державного діяча з великої літери, який долаючи фізичну недугу показав всім нам життєвий приклад стійкості, мужності, життєтворчості, служіння людям, державі та науці.

Це Андрій Шевцов!

Він справжній державний діяч та лідер у багатьох сферах, його успіхи  багатогранні. Творчий та ерудований, Андрій Гаррійович створює університети, коледжі, кафедри, департаменти міністерств, громадські організації, тощо. Він  справжній професіонал у своїй справі. Він засновник свої наукової школи з ортопедагогіки, ортопсихологоії та реабілітології, має більше 160 наукових праць та монографій. Багато аспірантів та докторантів. Як державний службовець високого рангу Андрій Гаррійович багато доклав зусиль для розбудови державного управління сферою освіти, соціальної політики, організації наукової діяльності.

Андрій Шевцов  - міжнародний експерт з питань безбар’єрності у різних сферах життєдіяльності, з питань соціальної політики, спеціальної освіти та інклюзивного навчання, реабілітації та соціального захисту осіб з інвалідністю, реформаторського розвитку системи освіти. Автор, співавтор та ініціатор законопроектів, державних програм розвитку системи освіти та соціальної політики в Україні, нормативно-правових актів з питань соціально-правового захисту та реабілітації осіб з інвалідністю.  Все своє життя присвятив захисту прав дітей та дорослих з обмеженнями життєдіяльності, інклюзії осіб з інвалідністю у суспільство. Власним прикладом довів, що це цілком можливо і реально.

Його активність просто вражає - вивчав досвід організації освіти та соціальної політики в США, Великобританії, Китаї, Франції, Іспанії, Марокко, Швеції, Фінляндії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Австрії, Німеччині, Данії, Польщі. 

Пане Андрію, які у Вас подальші життєві плани?

Запланований широкий спектр проектів у сферах науки, освіти, громадської діяльності з питань соціального захисту та захисту прав осіб з інвалідністю.

Дуже цікаво, розкажіть будь ласка детальніше

Я планую продовжувати розбудову без бар’єрного та інклюзивного  суспільства. Без сегрегації та жодних бар'єрів: фізичних, соціальних, психологічних, політичних, майнових. Жодного обмеження громадянських прав в роботі, в освіті, в культурі,  політиці тощо.

Зрештою працювати над інноваційними проектами у галузі освіти, зокрема освіти осіб із особливими освітніми потребами. Тобто закладання просвітницьких основ реформування сучасного суспільства задля інклюзивного входження кожної людини в суспільне життя.

Нещодавно, в рамках проекту Celebrity awards 2021 Вас було нагороджено премією «Особистість року», прокоментуйте будь ласка – як почуваєтесь в новому статусі та подію в цілому

Так, 1 жовтня я справді мав честь побувати на святкуванні щорічної Всеукраїнської премії Celebrity awards 2021, що відбулась у Центральному будинку офіцерів ЗСУ. На мою думку, проект був організований на найвищому рівні. Крім того, вважаю, що такі міроприємства в наш час потрібні Україні та її громадянам, адже вони підкреслюють досягнення українців, їхні таланти та успіх у різних сферах діяльності.

Такі проекти, зокрема цей, заряджають українських діячів різних напрямків на нові звершення, на досягнення і підкорення нових цілей та вершин. Так і я ставши учасником цього незабутнього дійства почерпнув для себе багато позитивних емоцій, які дали мені чергову порцію потрібної енергії для підкорення подальших життєвих бар’єрів...  

Щодо особистої нагороди, якщо можна, кілька слів…  

 

Чесно кажучи, не очікував… Нагорода стала для мене несподіванкою. Дуже приємно бути в колі визначних для держави діячів, а ще й бути відзначеним нагородою. Для мене це черговий стимул, що в житті я йду по правильному шляху. Тепер головне не збавляти обороти і продовжувати, адже як вище зазначав - планів дуже і дуже багато. Та все ми зможемо, все підкоримо і все досягнемо – ми ж українці, сильна духом та трудолюбива нація.     

Андрію Гаррійовичу, велике спасибі, що приділили час. Вітаємо Вас із нагородою та бажаємо успіхів у всіх запланованих справах.

Теги: Андрій Шевцов,Шевцов ,Celebrity Awards 2021,Андрій Гаррійович Шевцов,Украина, Україна,Шевцов Андрій ,Шевцов Андрій Гаррієвич,США, Великобританія, Китай, Франція, Іспанія, Марокко, Швеція, Фінляндія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Австрія, Німеччина, Данія, Польща,Особистість року,ЗСУ,Центральний будинок офіцерів ,Центральний будинок офіцерів ЗСУ,Центральний будинок офіцерів Збройних сил України,будинок офіцерів ,будинок офіцерів Збройних сил України
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео