Таможенник Ентис перед отставкой накупил недвижимости и ценных бумаг

Таможенник Ентис перед отставкой накупил недвижимости и ценных бумаг
59773 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бывший заместитель Государственной таможенной службы Евгений Ентис перед отставкой накупил ценных бумаг и паркингов, а его жена Яна Ентис приобрела квартиру за 1,2 млн грн.

Об этом стало известно из декларации, которую Евгений Ентис подал после увольнения из ГТС в августе 2021 года.

В отчете говорится, что он вложился в строительство 4 паркомест в Киевской области (Вишневое). Они еще не сданы в эксплуатацию. С кем экс-таможенник заключил договор и на какую сумму — не указано. 

Также сообщается о покупке Евгением Ентисом на 70,99 тыс. грн производных ценных бумаг (деривативов) АО «Закрытый недиверсифицированный венчурный корпоративный инвестфонд «Инвестиционные решения». 

В этой же декларации говорится о покупке женой Яной Ентис квартиры в Киевской области (Вишневое) на 42,5 кв.м. за 1,2 млн грн.

При этом Евгений Ентис сообщил, что его жена Яна не получала зарплату ни в 2020-ом, ни в 2021 году, не работала. Получила лишь небольшую страховку.

В 2020 году Ентисы задекларировали общий доход в размере 2,6 млн грн, а в январе-июле 2021-го — 662 тыс. грн.

В этом году структура заработка была следующей:

  • 656 тыс. грн — зарплата Евгения Ентиса в Гостаможслужбе;
  • 6 тыс. грн — страховая выплата Яны Ентис.

Наличные сбережения Ентис заявил в двух валютах:

  • 320 тыс. грн.;
  • €3,7 тыс.

На банковских счетах — 56,2 тыс. грн.

Евгений Ентис задекларировал несколько объектов недвижимости:

  • квартира в Вишневом (Киевская область) на 105,1 м.кв., стоимостью 645 тыс. грн;
  • квартира в Белой Церкве на 86,7 м.кв., находится в собственности родственника — Федора Ентиса.

А еще три автомобиля:

  • владение Ford Fiesta 2011 года выпуска, купленным в 2018-ом;
  • владение Daewoo Lanos 2006 года выпуска;
  • пользование Kia Sportage 2014 года выпуска по устной договоренности (принадлежит Федору Ентису).

Ни по одной машине не указана стоимость.

Андрей Пшеничный для сайта dubinsky.ua

Теги: Таможенник Ентис ,Таможенник ,Ентис ,таможня,Евгений Ентис,Государственная таможенная служба,Государственная таможенная служба (ГТС),Государственная таможенная служба Украины,таможенная служба, Таможенная Служба,ГТС,ГТСУ,Киевская область,Киев,Київ,Инвестиционные решения,АО «Закрытый недиверсифицированный венчурный корпоративный инвестфонд «Инвестиционные решения»,Инвестфонд, Яна Ентис, Київська область,Гостаможслужба, Вишневое,Белая Церковь,Федор Ентис
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео