Міська рада Вінниці на чолі із Моргуновим дозволила оточенню Гройсмана будуватись 10 метрів до Південного Бугу

Міська рада Вінниці на чолі із Моргуновим дозволила оточенню Гройсмана будуватись 10 метрів до Південного Бугу
48042 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для своїх міська рада готова пожертвувати і берегом Південного Бугу. Під забудовників, пов’язаних з людьми Гройсмана навіть прибрежно-захисну смугу річки, в якій не можна будуватись, зменшили зі 100 метрів до 10. Таке рішення протягнули через громадські слухання та затвердили на сесії Вінницької міської ради.  Рішення стосується центральної частини міста, зокрема вулиці Коріатовичів та зеленої зони, яку в народі називають “Спартак”. Але попри такі додаткові можливості забудовникам і цього виявилось мало. Отримавши земельну ділянку просто біля річки, будівельники вирішили ще захопити додаткову територію.

На захоплення території увагу звернули наші журналісти, після того, як  на Коріатовичів почалось будівництво, яке виходить за межі кадастрової земельної ділянки і опублікували про це будівництво журналістське розслідування а також звернулись до Держекоінспекції з проханням перевірити законність забудови і чи дотримане водне законодавство під час будівельних робіт.

Держекоінспекція відреагувала і провела перевірку і виявила, що забудовник вийшов за межі земельної ділянки, яка виділена на Кадастровій карті.


Після відповіді державної служби про початок перевірки, забудовник відсунув паркан від струмка. Але чи надовго?

Ось так виглядала територія, огороджена парканом на початку літа


А ось так після звернення журналістів до Держекоінспекції


І хоча будівельні роботи тривають, на сайті Департаменту архітектури Вінницької міської ради ми не знайшли жодного повідомлення про містобудівні умови та обмеження власника земельної ділянки - фірми «РІВЕР АПАРТМЕНТ РОЯЛ», яка була створена відносно недавно, у листопаді 2020 року.

Важливим є те, що згідно Водного кодексу України, ширина прибрежно-захисної смуги річки має бути 100 метрів але Вінницька міська рада ще у 2008 році вирішила, що їй достатньо 7-10 метрів і своїм рішенням змінила ПЗС. Посилались на працю науковця А.В.Яцика. Тепер будуватимуть просто біля води.


Потрібно нагадати, що у червні цього року Вінницька міська рада своїм рішенням затвердила детальний план територій. Відповідно до цього плану приватні будинки на Коріатовичів пропонують знести, а замість них побудувати танхаузи. Крім того, зменшивши прибрежно-захисну смугу Південного Бугу, міська рада дозолила “своєму” забудовнику побудувати ресторан просто на воді.


Документи щодо планів міської ради на Коріатовича наші журналісти отримали у відповідь на офіційний запит.

Нагадаємо, що ми вже  писали, що дві фірми, пов’язані з  Павлом Задорожнюком та Олександром  Даном забудовують берег Південного Бугу. 

deputaty.in.ua

Теги: Украина,Південний Буг,Вінницька міська рада,Моргунов,Гройсман Володимир,Україна,Винница, Винницкая область,Вінниця, Вінницька область,міська рада,Гройсман, Украиинская стратегия Гройсмана,Владимир Гройсман Википедия,Владимир Гройсман, Владимир Борисович Гройсман,Держекоінспекція,Кадастрова карта,Спартак,РІВЕР АПАРТМЕНТ РОЯЛ,Водний кодекс України,Павло Задорожнюк,Задорожнюк, Олександр Дан,Дан
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео