В Харькове прошел ряд обысков в рамках уголовного дела, связанного с народным депутатом от ′′Слуги народа′′ Александром Куницким

В Харькове прошел ряд обысков в рамках уголовного дела, связанного с народным депутатом от ′′Слуги народа′′ Александром Куницким
287724 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Харькове прошел ряд обысков в рамках уголовного дела, связанного с народным депутатом от ′′Слуги народа′′ Александра Куницкого, к выборам совета более известного как блогер ЗПСанек.

Это дело нарушено в результате публикации журналистского расследования ′′схемы".

Напомню, какие факты мы тогда установили, которые легли в основу служебного расследования.

Подробно рассказали, как народный депутат Куницкий использует силовые полномочия и инструменты в интересах частного бизнеса - харьковская группа компаний Автопредприятия, которая импортирует электромобили из-за рубежа и выпускает и устанавливает для них зарядные станции.

Сам Куницкий в структуре недвижимости ′′Автоцентрпрайз′′ формально не формировался. Но я никогда не скрывал своих прямых отношений к этой группе и публично выступал от ее имени годами.

Ее украшают харьковского бизнесмена Дмитрия Никонова, который теперь является помощником народного депутата Куницкого. Именно в Никонове и в ′′Автопредприятии′′ сегодня обыскивали в Харькове.

Что сделал Куницкий, когда получил мандат депутата от СН?

Как член комитета ВР по правоохранительным органам подал официальные депутатские обращения в ГПУ и ДБР по решению проблем этого бизнеса с силовиками.

Свой депутат общественной приемной он разместил по адресам офисов группы компаний Автопредприятия.

Дошла до абсурда.

Куницкий хотел установить в собственном доме в Киеве зарядную станцию Автоентерпрайз - почему на официальной форме народного депутата писал официальные обращения компании ′′ ДТЭК Киев Электричество ′′ - требуя сообщить, где лучше сделать - на ′′ трансформаторной подстанции ′′ ′′ или "? на земле возле него "?

А депутат обеспокоен установкой зарядной станции прямо во дворе комитетов Верховной Рады. ′′ Мы все платим - они дают нам возможность ",-сказал Куницкий.

Депутат даже инициировал законопроекты, которые играли на руку Автопредпрайзу - крупнейшей сети электрозаправки в Украине.

Разумеется, это было в каждом созыве - бизнесмены по той причине пошли во власть, чтобы отстаивать интересы бизнеса.

Но вот что обещал изменить Зеленский, который Куницкого в парламент принес.

*** 

Расследование, которое легло в основу официального уголовного производства здесь: «ZPSanek: ЗЕ-бізнес». Як відомий блогер-депутат Куницький використовує мандат «слуги народу» в інтересах власного бізнесу? (розслідування)

Источник

Теги: ЗПСанек,ZPSanek,Куницкий Александр,Автоцентрпрайз,Дмитрий Никонов

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео