ПРОТИ ЛОМУ НЕМАЄ ПРИЙОМУ? ШАХРАЇ НАМАГАЮТЬСЯ СИЛОЮ ЗАБРАТИ У ІНВЕСТОРІВ БУДІВЛЮ У ЦЕНТРІ КИЄВА

ПРОТИ ЛОМУ НЕМАЄ ПРИЙОМУ? ШАХРАЇ НАМАГАЮТЬСЯ СИЛОЮ ЗАБРАТИ У ІНВЕСТОРІВ БУДІВЛЮ У ЦЕНТРІ КИЄВА
45835 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями група кремезних хлопців у балаклавах виламала двері і увірвалася в будівлю на вул. Прорізна, 8 у самому центрі столиці, вчинивши там погром.

Про це повідомив відомий блогер Кирило Сазонов у своєму Facebook .

Атака відбувалося під оплески депутатів Київради, які, судячи з усього, і очолюють це дійство, нібито рятуючи пам’ятку архітектури.

Але повна історія з будівлею на Прорізній вказує на те, що вони – не захисники законності і порядку, а просто бандити, що займаються рейдерством та хуліганством і намагаються позбавити інвестора його власного майна.

Інвестор, який вимушений захищати свій актив від хлопців в балаклавах – компанія «Діпробудмашина». Вона придбала будівлю у 2019 р. на аукціоні, де Фонд гарантування вкладів (ФГВФО) продавав активи банку-банкрута «Хрещатик». «Діпробудмашина» заплатила за нього більше $18 млн, ці гроші пішли і на виплати вкладникам банку. А оскільки будинок перебував в аварійному стані, то інвестор почав капремонт, плануючи перетворити його на сучасний офісний центр. Тут увага! без зміни його зовнішніх параметрів!

Минулого року інвестор отримав позов про витребування у нього цієї будівлі. Позов подала компанія «Київметробуд», яка володіла нею раніше, але у 2012 р. взяла у банку «Хрещатик» кредит, який не повернула, і тому банк у 2016 р. забрав цю будівлю собі. «Київметробуд» погодився із цим, списав із балансу кредит та будівлю, жодних витрат з цього часу по будівлі не ніс, податки не сплачував.

І ось тепер, коли самого банку «Хрещатик» уже не існує, «Київметробуд» вирішив оскаржити у суді весь ланцюжок законних рішень, в результаті яких у будівлі з’явився новий законний власник, і просто відібрати цю будівлю собі, без повернення інвестору сплачених коштів, без погашення кредиту. Як то кажуть ситуація “win — win”, тільки всі “win” на користь ПАТ “Київметробуд”.

«Київметробуд» звернувся до Господарського суду Києва, але той відмовився задовольняти безпідставний позов. Програли «метробудівці» і у апеляційному суді, який вказав на несумлінну і суперечливу поведінку позивача. Бо той, з одного боку, заявляв, що не знав про претензії банку погасити кредит, а з іншого – сам фіксував в документах, як банк забрав у нього будівлю за борги.

Феміда уже двічі відповіла «ні» нахабним спробам «Київметробуду» заволодіти чужим майном, але той подав касаційну скаргу, при цьому всіляко затягуючи її розгляд.

Очевидно, що в суді «Київметробуду» не виграти, тому і почав він наймати міцних хлопців в балаклавах. А ще – завалив надуманими заявами правоохоронні органи, які змушені порушувати кримінальні справи, які потім закривають через відсутність складу злочину.

Це не секрет, що відкриття кримінальних справ здійснюється з певною метою – відібрати актив по вже перевіреній схемі. Спочатку накладається арешт в рамках кримінальної справи, потім актив передається в управління АРМА, яка відома своїми рейдерськими справами. АРМА швидко реалізує  цей актив “потрібній” компанії. Поки ти оскаржуєш арешт, активу в тебе вже немає!

В Україні вже звикли, що деяким особам закон не писаний. Але цю практику потрібно змінювати, якщо Україна сподівається залучати в свою економіку інвестиції. І потрібно відновлювати справедливість і притягати до відповідальності винних у подібних погромах. Інакше в країні залишаться тільки руїни і міцні хлопці в балаклавах.

Теги: АРМА,Хрещатик,будівля на вул. Прорізна,блогер Кирило Сазонов, рейдерство та хуліганство,компанія «Діпробудмашина»,Фонд гарантування вкладів (ФГВФО,компанія «Київметробуд»,«Київметробуд» звернувся до Господарського суду Києва,хлопці в балаклавах
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео