ПРОТИ ЛОМУ НЕМАЄ ПРИЙОМУ? ШАХРАЇ НАМАГАЮТЬСЯ СИЛОЮ ЗАБРАТИ У ІНВЕСТОРІВ БУДІВЛЮ У ЦЕНТРІ КИЄВА

ПРОТИ ЛОМУ НЕМАЄ ПРИЙОМУ? ШАХРАЇ НАМАГАЮТЬСЯ СИЛОЮ ЗАБРАТИ У ІНВЕСТОРІВ БУДІВЛЮ У ЦЕНТРІ КИЄВА
47301 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями група кремезних хлопців у балаклавах виламала двері і увірвалася в будівлю на вул. Прорізна, 8 у самому центрі столиці, вчинивши там погром.

Про це повідомив відомий блогер Кирило Сазонов у своєму Facebook .

Атака відбувалося під оплески депутатів Київради, які, судячи з усього, і очолюють це дійство, нібито рятуючи пам’ятку архітектури.

Але повна історія з будівлею на Прорізній вказує на те, що вони – не захисники законності і порядку, а просто бандити, що займаються рейдерством та хуліганством і намагаються позбавити інвестора його власного майна.

Інвестор, який вимушений захищати свій актив від хлопців в балаклавах – компанія «Діпробудмашина». Вона придбала будівлю у 2019 р. на аукціоні, де Фонд гарантування вкладів (ФГВФО) продавав активи банку-банкрута «Хрещатик». «Діпробудмашина» заплатила за нього більше $18 млн, ці гроші пішли і на виплати вкладникам банку. А оскільки будинок перебував в аварійному стані, то інвестор почав капремонт, плануючи перетворити його на сучасний офісний центр. Тут увага! без зміни його зовнішніх параметрів!

Минулого року інвестор отримав позов про витребування у нього цієї будівлі. Позов подала компанія «Київметробуд», яка володіла нею раніше, але у 2012 р. взяла у банку «Хрещатик» кредит, який не повернула, і тому банк у 2016 р. забрав цю будівлю собі. «Київметробуд» погодився із цим, списав із балансу кредит та будівлю, жодних витрат з цього часу по будівлі не ніс, податки не сплачував.

І ось тепер, коли самого банку «Хрещатик» уже не існує, «Київметробуд» вирішив оскаржити у суді весь ланцюжок законних рішень, в результаті яких у будівлі з’явився новий законний власник, і просто відібрати цю будівлю собі, без повернення інвестору сплачених коштів, без погашення кредиту. Як то кажуть ситуація “win — win”, тільки всі “win” на користь ПАТ “Київметробуд”.

«Київметробуд» звернувся до Господарського суду Києва, але той відмовився задовольняти безпідставний позов. Програли «метробудівці» і у апеляційному суді, який вказав на несумлінну і суперечливу поведінку позивача. Бо той, з одного боку, заявляв, що не знав про претензії банку погасити кредит, а з іншого – сам фіксував в документах, як банк забрав у нього будівлю за борги.

Феміда уже двічі відповіла «ні» нахабним спробам «Київметробуду» заволодіти чужим майном, але той подав касаційну скаргу, при цьому всіляко затягуючи її розгляд.

Очевидно, що в суді «Київметробуду» не виграти, тому і почав він наймати міцних хлопців в балаклавах. А ще – завалив надуманими заявами правоохоронні органи, які змушені порушувати кримінальні справи, які потім закривають через відсутність складу злочину.

Це не секрет, що відкриття кримінальних справ здійснюється з певною метою – відібрати актив по вже перевіреній схемі. Спочатку накладається арешт в рамках кримінальної справи, потім актив передається в управління АРМА, яка відома своїми рейдерськими справами. АРМА швидко реалізує  цей актив “потрібній” компанії. Поки ти оскаржуєш арешт, активу в тебе вже немає!

В Україні вже звикли, що деяким особам закон не писаний. Але цю практику потрібно змінювати, якщо Україна сподівається залучати в свою економіку інвестиції. І потрібно відновлювати справедливість і притягати до відповідальності винних у подібних погромах. Інакше в країні залишаться тільки руїни і міцні хлопці в балаклавах.

Теги: АРМА,Хрещатик,будівля на вул. Прорізна,блогер Кирило Сазонов, рейдерство та хуліганство,компанія «Діпробудмашина»,Фонд гарантування вкладів (ФГВФО,компанія «Київметробуд»,«Київметробуд» звернувся до Господарського суду Києва,хлопці в балаклавах
Автор: wikibazacom
Мої відео