Голова «Укрексімбанку» Мецгера напав на знімальну групу програми «Схеми»

 Голова «Укрексімбанку» Мецгера напав на знімальну групу програми «Схеми»
331756 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогоднішня тема №1 – напад голови «Укрексімбанку» Мецгера на знімальну групу програми «Схеми». І поки всі обговорюють моральність його вчинку, є більш пікантні деталі, а конкретно причина нападу. І тут починається цікаве.

Так ось, за моєю інформацією, реальною причиною нападу було запитання журналістів… Щодо обставин видачі державним банком шаленого кредиту в 60 млн доларів під заставу мегапроблемного активу – ТРЦ SkyMall. Проблеми навколо ТРЦ не вщухають понад 11 років після того, як його «рейдернув» один зі співвласників.

Питання щодо видачі кредиту банк розпочав розглядати в грудні минулого року. Служба безпеки банку надавала негативні висновки.

В березні вже цього року Sky Mall був арештований в рамках кримінального провадження. Інформація облетіла всі ЗМІ. Через місяць за незрозумілих обставин арешт «злетів».

В квітні естонський інвестор, якого в 2010 році кинув його український партнер, подав до України претензію перед подачею в міжнародний арбітраж в США. Причина – неможливість захистити свої права через бездіяльність правоохоронних органів протягом 10 років. Сума претензії інвестора до держави Україна - 750 млн доларів.

І в той час, як реальною можливістю уникнути арбітражу і ризику «попасти» на сотні мільйони доларів з державного бюджету, є повернення інвестору його активу…. Вгадайте що робить державний банк?!

В травні Укрексімбанк видає кредит в 60 млн доларів двом сумнівним компаніям… під заставу ТРЦ SkyMall.

А тепер найцікавіше – бенефеціаром обох компаній є громадянин з донецькою пропискою Сергій Брюховецький. Більше того, він є платником податків на окупованій території.

Але ні проблемність активу, ні міжнародний арбітраж, ні особа бенефеціарного власника компаній-позичальників не зупинила керівництво деражвного «Укрексіма» від видачі проблемного кредиту.

 

Теги: Євген Мецгер,Володимир Пікалов,Кирило Овсяний,Укрексімбанк,Олександр Мазур,ТРЦ SkyMall, Сергій Брюховецький

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео