Депутат від «Слуги» Буковський ухиляється від сплати 15 млн грн податкового боргу, ховаючи свої статки «під спідницею» матері

Депутат від «Слуги» Буковський ухиляється від сплати 15 млн грн податкового боргу, ховаючи свої статки «під спідницею» матері
360415 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже третій рік поспіль депутат Київської обласної ради від «Слуги народу» Роман Буковський, відомий як провідний забудовник Вишгородського району, ухиляється від виконання рішення суду щодо примусового стягнення з нього податкового боргу у сумі 14  812  936 грн.

Такі нескромні мільйонні зобов’язання перед державою виникли через несплату Буковським  податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та орендної плати за землю, яку, до речі, боржник шаленими темпами забудовує багатоповерхівками.

Ще у 2018 році на все рухоме та нерухоме майно, а також на корпоративні права депутата накладався арешт,  який вже за два місяці був знятий  через те, що власниками всього того є інші особи.

Як не смішно, але в Акті державного виконавця від 03.09.2020 року зазначається: «провести опис та арешт майна,  розшукати майно Буковського не виявилось можливим».

Мабуть, шукали виключно в декларації, відповідно  до якої Буковський має лише 5 цінних годинників, загальною вартістю 1,6 млн грн, та близько $700 тис готівкою. І, начебто, ані транспортних засобів, ані земельних ділянок, ані житлової площі… Але шила  в мішку не втаїти!

Не зважаючи на те, що в декларації від 26 березня 2021 року Буковський не вказує транспортні засоби, згідно реєстраційним даним, в жовтні 2020  він обзавівся новеньким Mercedes-Benz G63 AMG 2020 року випуску, вартість якого сягає 250 тис доларів.

Саме на цьому Гелендвагені 21 лютого 2021 року Буковський у стані алкогольного сп’яніння  розсікав по столичній Оболоні.

Окрім того, Роман Буковський, як фізична особа підприємець, володіє 42! об’єктами нерухомості, серед яких купа квартир та нежитлових приміщень.

Ошелешує і його автопарк, що налічує близько 10 елітних автівок, серед яких "MERCEDES-BENZ GL 63 AMG" 2014 р.в., "MERCEDES-BENZ GLE 250D 4 MATIC" 2015 р.в., "JEEP CHEROKEE" 2014 р.в., "BMW 730I" 2007 р.в., "PORSCHE PANAMERA" 2010 р.в, AUDI E-TRON 2020 р.в., CADILLAC ESCALADE 2018 р.в. та ін. Щоправда, офіційним власником зазначених транспортних засобів є його шістдесятирічна мати Марія Буковська, «під спідницею» якої депутат-мультимільйонер і ховає свої статки.

Окрім автомобілів, син оформив на матір аж 64! об’єкта нерухомості: 59 квартир і приміщень у власних ЖК - «Французький квартал»  у Вишгороді та «Смарагдове місто» в с. Нові Петрівці, квартиру в київському ЖК «Зелений острів», приватний будинок в Нових Петрівцях та 3 земельні ділянки (3221886000:03:165:1220, 3221886000:03:165:1221,  3221886000:03:165:1224)  у Вишгородському районі загальною площею 4,5 га.

Також, депутат-забудовник, в той самий час, коли почався розгляд справи  по стягненню з нього податкового боргу, видалив себе з бенефіціарів ТОВ «Профрент» та ТОВ «Профжилкомфорт» і «делегував» свої права засновника ненці та депутату Вишгородської міської ради Максиму Калінкіну. 

На додачу, варто згадати дві квартири у Вишгороді, зареєстровані на сина та батька Буковського, батьківський LAND CRUISER 200, та 4 земельні наділи (3221886400:36:118:0009, 3221881601:32:125:0205, 3221881601:32:125:0204, 3222482401:01:007:5013) у Вишгородському районі та Ірпені, що належать татусю.

Тож, як бачимо, «слуга народу» Київської обласної ради та господар «Проф Груп Development» Роман Буковський, зовсім не бідує, при цьому зухвало ігноруючи Закон Держави, на благо та розвиток якої мав би працювати.

Наразі,  горе-депутат  входить до двадцятки найбільших боржників по сплаті податків  і є яскравим прикладом безкарності можновладців та каліцтва судової влади… і влади взагалі!

Теги: Роман Буковський,Буковський,Буковський депутат

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео