Компанія ЛІГА:ЗАКОН презентує свої смарт-розробки на всесвітній виставці Expo-2020 в Дубаї

Компанія ЛІГА:ЗАКОН презентує свої смарт-розробки на всесвітній виставці Expo-2020 в Дубаї
33248 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями в Дубаї на всесвітній виставці Expo-2020, на якій представлені павільйони 192 країн світу відкрився павільйон України. Він має форму колоска пшениці, а його емблемою стали дев’ять жовто-синіх крапок, які символізують тему національного павільйону – Smart Ukraine: Connecting Dots (Розумна Україна: точки підключення). 

Цьогорічна виставка присвячена вивченню нових шляхів співпраці та побудові партнерських відносин для просування в розвитку інновацій та нових ідей для побудови більш сталого майбутнього. Український павільйон стане майданчиком для демонстрації смарт-підходу до життя, а його виставки та заходи будуть розділені на 4 підтеми: smart-life, smart-health, smart-thinking и smart-feeling.

Серед компаній, що представляють на цьому престижному, іміджевому форумі Україну окремий стенд має компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка презентує свої смарт-продукти, розробкою яких фахівці компанії займаються вже 30 років. 

«Дуже знаково, що напередодні нашого тридцятиріччя ми беремо участь у всесвітньовідомій виставці Expo-2020 і це великий та цілком заслужений успіх команди ЛІГА:ЗАКОН, яка вже майже 30 років працює над розробкою та впровадженням смарт-продуктів,  інформаційно-аналітичних рішень та систем для спрощення роботи юристів, бухгалтерів. Наша мета в Дубаї - показати наші технології і рішення, які можуть бути адаптовані до інших країн - адже ми використовуємо відкриті джерела даних - державні і недержавні реєстри,  перетворюємо їх на корисну інформацію, даємо аналітику і допомагаємо приймати своєчасні рішення щодо уникнення ризиків або подальшого розвитку. Більш того, вивчаємо різні країни для створення продуктів локалізованих під них», - говорить Голова Ради Директорів ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

Вона також зазначила, що цього року компанія змінює свою стратегію щодо представлення продуктового портфелю та надання комплексних рішень для всієї компанії, функціональних команд та окремих професіоналів, які допомагають уникати різноманітних ризиків пов'язаних із зовнішньою та внутрішньою інформацією.

До речі, всі продукти та рішення, які українська компанія презентує на EXPO2020, об'єднані єдиною метою – попереджати ризики, які виникають навколо бізнесу - risk management solutions і участь у такому представницькому форумі надає хорошу можливість як себе показати, так і протестувати, в яких країнах викликали зацікавленість рішення ЛІГА:ЗАКОН.

На фото: креативний стенд Liga Zakon на EXPO2020 у Дубаї.

Фото: Liga Zakon 

Теги: Expo-2020 в Дубаї,Марина Бондаренко,ЛІГА:ЗАКОН,Liga Zakon,Smart Ukraine,Украина, Україна,Бондаренко,Expo-2020,EXPO2020
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео