Денис Монастирський провів зустріч із Державним міністром у справах Європи та міжнародних відносин Федеральної землі Баварія Мелані Гумль

Денис Монастирський провів зустріч із Державним міністром у справах Європи та міжнародних відносин Федеральної землі Баварія Мелані Гумль
272686 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 7 жовтня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський провів зустріч із Державним міністром у справах Європи та міжнародних відносин Вільної держави Баварія Мелані Гумль. Сторони обговорили перспективи розвитку українсько-баварського співробітництва в сферах діяльності Міністерства внутрішніх справ. 

«Початок міжвідомчої двосторонньої співпраці між Міністерством внутрішніх справ України та Державним міністерством внутрішніх справ Баварії закладено ще у квітні 1992 року шляхом підписання Спільної заяви про співробітництво. У процесі подальшого просування реформ МВС України активно залучає підтримку міжнародних партнерів, переймаючи їхній корисний досвід і практику роботи», - зазначив очільник МВС. 

Під час зустрічі сторони обговорили співробітництво МВС України з Державним МВС Вільної держави Баварія у рамках Постійної українсько-баварської робочої комісії. Міністр повідомив пані Гумль, що наразі відомства завершили проєкт Спільної заяви про наміри щодо інтенсифікації співробітництва між МВС України та Державним МВС Баварії.

«Впевнений, що підписання Спільної заяви надасть додаткового імпульсу розвитку українсько-баварської співпраці у секторі цивільної безпеки», - сказав міністр. 

Також обговорили поточний стан реалізації заходів, передбачених робочою програмою Постійної українсько-баварської комісії. Окрім МВС України, до програми залучені також Національна поліція України, Держприкордонслужба України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій. 

Денис Монастирський наголосив на зацікавленості в розвитку співробітництва з баварськими колегами. Особливо це стосується обміну досвідом між експертно-криміналістичними підрозділами, поліцейського співробітництва та розвитку пожежного добровільного руху.

За словами Державного міністра пані Мелані Гумль, Баварська Державна канцелярія позитивно налаштована на продовження співпраці з МВС, маючи на меті розвивати двостороннє співробітництво. 

Департамент комунікації МВС

за інформацією Департаменту міжнародного співробітництва 

Теги: Денис Монастирський, МВС,Мелані Гумль

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео