Денис Монастирський провів зустріч із Державним міністром у справах Європи та міжнародних відносин Федеральної землі Баварія Мелані Гумль

Денис Монастирський провів зустріч із Державним міністром у справах Європи та міжнародних відносин Федеральної землі Баварія Мелані Гумль
275685 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 7 жовтня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський провів зустріч із Державним міністром у справах Європи та міжнародних відносин Вільної держави Баварія Мелані Гумль. Сторони обговорили перспективи розвитку українсько-баварського співробітництва в сферах діяльності Міністерства внутрішніх справ. 

«Початок міжвідомчої двосторонньої співпраці між Міністерством внутрішніх справ України та Державним міністерством внутрішніх справ Баварії закладено ще у квітні 1992 року шляхом підписання Спільної заяви про співробітництво. У процесі подальшого просування реформ МВС України активно залучає підтримку міжнародних партнерів, переймаючи їхній корисний досвід і практику роботи», - зазначив очільник МВС. 

Під час зустрічі сторони обговорили співробітництво МВС України з Державним МВС Вільної держави Баварія у рамках Постійної українсько-баварської робочої комісії. Міністр повідомив пані Гумль, що наразі відомства завершили проєкт Спільної заяви про наміри щодо інтенсифікації співробітництва між МВС України та Державним МВС Баварії.

«Впевнений, що підписання Спільної заяви надасть додаткового імпульсу розвитку українсько-баварської співпраці у секторі цивільної безпеки», - сказав міністр. 

Також обговорили поточний стан реалізації заходів, передбачених робочою програмою Постійної українсько-баварської комісії. Окрім МВС України, до програми залучені також Національна поліція України, Держприкордонслужба України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій. 

Денис Монастирський наголосив на зацікавленості в розвитку співробітництва з баварськими колегами. Особливо це стосується обміну досвідом між експертно-криміналістичними підрозділами, поліцейського співробітництва та розвитку пожежного добровільного руху.

За словами Державного міністра пані Мелані Гумль, Баварська Державна канцелярія позитивно налаштована на продовження співпраці з МВС, маючи на меті розвивати двостороннє співробітництво. 

Департамент комунікації МВС

за інформацією Департаменту міжнародного співробітництва 

Теги: Денис Монастирський, МВС,Мелані Гумль
Мої відео