Александр Свищев (Саша Седой) и Михаил Лабутин из Укрспирт остались на свободе по делу о госперевороте

Александр Свищев (Саша Седой) и Михаил Лабутин из Укрспирт остались на свободе по делу о госперевороте
1010 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дело первого госпереворота силами «Айдара» по заказу главы «Укрспирта» Михаила Лабутина (сейчас скрывается в Румынии) и Александра Свищева (Саша Седой) тихонько слили. Второго базового заговорщика — ранее судимого Павла Заярнюка (Паша Чечен) не стали оправдывать, чтобы не привлекать внимание. Шевченковский суд Киева дал ему 6 лет и тут же отпустил. Александр Свищев — он же Саша Седой — также остался на свободе.

В 2014 году Лабутин зашел на «Укрспирт» с заданием выбить людей финансиста антимайдана Алексея Чеботарева (его титушку Крысина на днях посадили на 8 лет) в интересах «Свободы», у которой на тот момент были свои Министр АПК и Генпрокурор.

Но потом «свободовцев» выбили из власти, а на Лабутине оттачивал мастерство раскрытия госпереворотов Александр Поклад, полтавсикй милиционер, ставший начальником 5 управления ОКР СБУ. Риффмастер и остальные подозреваемые в убийстве Павла Шеремета — это все агенты «пятерки».

Потренировавшись на «спиртовых заговорщиках», Поклад с тем же составом «торпед» вскрыл второй госпереворот — Савченко-Рубана. К нардепу Надежде Савченко и Владимиру Рубану из ГО «Офицерский корпус» подсылали Андрея Лисогора, внештатника СБУ, спеца ножевому бою и снайпера Сергея Сановского, сбежавшего позже из Украины. Эти же лица предлагали Лабутину откупиться от обвинения в госперевороте за $2 млн, когда он уже прятался в Румынии.

Поклад также засылал к Заярнюку своего майора Кедра он же Паша Балов — главную «торпеду» в деле Савченко-Рубана. Но спиртовики повелись на другую подставу — подполковника ГУР в отставке Георгия Абдыллаева, которого в 2019 году ФСБ задержало на границе с РФ и отпустило после показаний под запись. После этого он был свидетелем в деле Заярнюка.

Приговор Павлу Заярнюку свидетельствует о том, что СБУ хочет сохранить Поклада и его команду. Сейчас в суд ушла еще одна их разработка — по генералу Валерию Шайтанову, который якобы заказал убийство Адама Осмаева, вдовца Амины Окуевой (Натальи Никифоровой).

Осмаев внезапно появился на своей странице в Facebook после обстрела машины Шефира и напомнил, что точно также стреляли и в него, а попали в Амину. Возмущался, что из СИЗО выпустили Игоря Редькина, который считается организатором убийства Амины.

Источник: ВсеМедіа

Теги: Александр Свищев,Саша Седой,Михаил Лабутин,Укрспирт,госпереворот,Министр АПК и Генпрокурор,убийство Адама Осмаева, вдовца Амины Окуевой

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео