«Слуга» Буковський та його компанії поза Законом

«Слуга» Буковський та його компанії поза Законом
33645 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відмивання грошей та ухиляння від сплати податків, на тлі скандалу з офшорами президента, можна вважати трендом цього сезону. І, на жаль, ця хвороба поширилась на весь «зелений організм» - від Голови до звичайних функціонерів.

Так, до двадцятки найбільших боржників по сплаті податків  увійшов депутат Київської обласної ради від «Слуги народу» Роман Буковський,відомий як забудовник Вишгородського району. Вже три роки він ухиляється від примусового стягнення податкового боргу у сумі 14  812  936 грн, який накопичив через  несплату  податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та орендної плати за землю, яку, до речі, забудовує шаленими темпами.

Окрім зобов’язань перед Державою, Роман Буковський відмовляється розраховуватись і за послуги, якими встиг скористатись ще в 2015. Відповідно до рішення Вишгородського районного  суду від 25 серпня 2021 року, він заборгував  1,3 млн грн Адвокатському об`єднанню «А.ДВА.КА.Т» за наданий юридичний супровід.  Шість років судової тяганини, а віз і нині там! І це лише підтверджує, що в Україні  важелі влади та корупційного впливу  дієвіші за Закон.

Мультимільйонеру-забудовнику Буковському можна все: не сплачувати борги, не декларувати статки, прогортати земельні афери, будувати з порушенням, ухилятися від виконання рішень Феміди і «ховати» в часі судові провадження.

Ще 20 січня 2020 року мало відбутись підготовче засідання Київського окружного адміністративного суду по суті «повного зупинення експлуатації багатоповерхового житлового будинку ТОВ "Профжилкомфорт" за адресою: Київська область, м. Вишгород, вул. Шолуденка, 15 Д, до повного усунення порушень, зазначених в акті планової перевірки від 24.09.2019 №349».

Будинок на Шолуденка, а саме ЖК «Французький квартал», зводила компанія Буковського, замовник будівництва – Буковський, обслуговує об’єкт «ТОВ "Профжилкомфорт", засноване Буковським! 

Так от… Згідно акту перевірки, Державна служба надзвичайних ситуацій визнала ЖК «Французький квартал» непридатним для експлуатації через високий  рівень пожежної небезпеки.

«Об’єкт не обладнано системами протипожежного захисту, системою внутрішнього протипожежного водопроводу, не забезпечений системою димовидалення, не виконана вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горища, не встановлені вогнегасники шляхом навішування…», і ще зо два десятки порушень пожежної безпеки, допущених при будівництві.

Жити в такому будинку не можна, бо небезпечно, як наголошують «надзвичайники»,  і людей, через недбалість забудовника, треба виселити.

Цікаво, але у відкритих джерелах щодо стану розгляду судової справи з цього питання до сих пір значиться, що засідання призначене на 20 січня 2020 року.

Наразі, жовтень 2021… Рішення немає, недоліки будівництва не усунені, а люди продовжують, за свої ж власні гроші, витрачені на придбання нерухомості в горе-забудовника, щодня перебувати під загрозою пожежі. Ба більше… вже завтра вони можуть залишитися без світла!

Обслуговуюча компанія «Профжилкомфорт» заборгувала «ДТЕК Київські регіональні електромережі» 776 930 грн. Традиційно, Роман Буковський намагається гальмувати справу, але ситуація вкрай напружена, і  сьогодні-завтра житлові комплекси «Проф Груп» можуть зануритися в повну темряву.

І все це наряду з відвертою халтурою в будівництві, що перетворила життя людей на суцільний жах -  круговерть проблем, які день від дня загострюються.

"Тонкі" і "дзвінкі" стіни, неправильно побудовані димоходи, криво встановлені котли і вікна, непрацюючі ліфти, відсутність благоустрою зі знищенням навіть того, на що спочатку спроміглися. 

Після солодких обіцянок, продажу квартир та здачі будинків, обслуговуюча компанія від забудовника «Профжилкомфорт» демонтувала шлагбаум, зняла камери відеоспостереження та вимкнула світло у місцях загального користування і … авжеж, збільшила тарифи!

Люди обурюються і хочуть відмовитись від послуг обслуговуючої компанії, створивши ОСББ, а представники «Профжилкомфорт» залякують та продовжують царювати! 

Теги: Буковський,Буковський депутат,Роман Буковський, «Слуга народу» Роман Буковський, ЖК «Французький квартал»,Державна служба надзвичайних ситуацій,Роман Володимирович Буковський ,НАЗК,Роман Буковский,Киевская область,Оппозиционный блок,Батькивщина,Украина,Слуга народа,Слуга народу,Україна, ЖК Французький квартал,Французький квартал,ЖК,ТОВ "Профжилкомфорт",ТОВ Профжилкомфорт,Профжилкомфорт,ТОВ,Київська область,Киев,Київ, Киевская область,ДТЕК Київські регіональні електромережі,ДТЕК ,Київські регіональні електромережі,Проф Груп,ОСББ
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео