Новинка-2021 серед анестетиків в стоматології

Новинка-2021 серед анестетиків в стоматології
355323 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сучасні анестетики в стоматології. Особливості та наявність в Україні.

Анестетики — це важлива частина істотного медичного втручання в стоматології. Знеболювання супроводжує багато процесів, від короткочасних невеликих втручань, до тривалих хірургічних процедур. Адже важливість забезпечення комфорту пацієнта (а разом з ним і доктора) важко переоцінити. Завдяки впровадженню анестезуючих речовин в стоматологічну практику якість процедур значно зросла. Адже збільшилася не тільки тривалість процесу, а й можливість проводити більш складні операції в ротовій порожнині.

Місце анестетиків в медицині

Звісно, сімейство знеболюючих засобів розвивалося одночасно з медициною. Знайти або створити ідеальний препарат з самого початку — це, на жаль, утопія. Шлях анестезії в медицині довгий, нерідко експериментальний. Багато які відкриття та напрацювання через брак знань про них могли не тільки мати слабкий ефект, а й завдавати шкоди. Так що якщо новинка виявлялася хоча б бездієвою, без негативних наслідків — це вже вважалося не таким і поганим досягненням.

На щастя, сучасна медицина, а особливо область анестезії досить давно вийшла зі сфери прямих експериментів і методу проб і помилок. Більш того, розвиток фармакології, хімії дозволяє створювати дуже безпечні і вкрай ефективні препарати. Досягнення науки вивели знеболювання з категорії сумнівних в одну з передових і безпечних областей медицини.

Сучасна стоматологія та знеболювання

Стоматологія цілком підтримує такий розвиток, і тому анестетики, що застосовуються в ній часто є одними з найбільш передових препаратів в питаннях якості, безпеки та ефективності. Одним з таких препаратів, представлених на території України можна сміливо назвати продукцію компанії Pierrel S.p.A. (Італія) Orabloc (Ораблок) 1: 100,000.

Ораблок — це анестетик місцевої дії, амідного типу. Використовують його при інфільтраційній і провідниковій анестезії. Його основні якості, які полюбилися практикуючим стоматологам: швидкий початок дії і тривалий знеболюючий ефект. Адже дія препарату після введення починається вже через якихось 1-3 хвилини, а триває ефективна анестезія терміном до 75 хвилин, що прекрасно позначається на проведених процедурах. Згідно з дослідженнями, артикаїн, який міститься в розчині, знижує проведення імпульсів по нервових волокнах, так як блокує потенціалзалежні натрієві канали в клітинних мембранах. Якщо говорити трохи більш простіше, він не дозволяє больовим відчуттям поширюватися по нервових волокнах, виключаючи їх відчуття пацієнтом. При цьому не порушуючи природної функціональності як операбельної зони, так і всього організму в цілому.

Характеристика препарату Ораблок

Кілька слів про склад препарату. На 1 мл розчину міститься 40 мг артикаїну гідрохлориду і 0,01 мг адреналіну (епінефрину) в формі адреналіну тартрату. Крім основних діючих речовин міститься ще хлорид натрію, метабісульфіт. Все це накладає деякі обмеження і особливості в застосуванні препарату для безпеки пацієнтів і досягнення найкращого ефекту. Наприклад, пацієнтам, у яких дефіцит холінестерази препарат можна призначати тільки при наявності абсолютних показань до застосування, так як є велика ймовірність збільшення дії медикаменту, як і небажаного посилення його впливу. Люди, які страждають порушенням згортання крові, важких збоїв роботи печінки, нирок, серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом, хронічними бронхітами, стенокардією, серцевою аритмією, атеросклерозом і ще рядом проблем зі здоров'ям входять в групу хворих, яких необхідно вкрай ретельно перевіряти на сумісність з препаратом. Для цього перед початком лікування доктором неодмінно збирається повний анамнез пацієнта, проводиться опитування, з'ясовуються додаткові медичні препарати, що застосовуються пацієнтом. І, звичайно ж, проводять ін'єкційну пробу з введенням від 5 до 10% необхідної дози препарату.

Показаннями до застосування Orabloc 1: 100,000 є хірургічні втручання на слизовій оболонці і кісткових тканинах, на пульпі зуба (ампутація, екстирпація), видалення зламаних зубів, видалення кіст, втручання в слизову ясен, резекція верхівки зубного кореня, інші тривалі хірургічні втручання, що вимагають глибокого і тривалого процесу.

Спосіб застосування

Препарат вводять спеціальним шприцом в зону втручання. Для зручності його випускають у формі розчину в картриджах. Дозування різниться від виду захворювання і необхідної тривалості впливу. Для продовження ефекту доза може збільшуватися. Речовина має локальний вплив, тому в деяких випадках введення проводиться в декількох локаціях. Завжди з метою запобігання внутрішньосудинного введення здійснюють аспіраційну пробу.

Італійський препарат чудово зарекомендував себе на ринку Європи і України. Компанія-виробник має передові технології як виробництва, так і контролю якості. Інший підхід до виробництва такого важливого, і складного препарату уявити просто неможливо. Важливість продукції усвідомлює не тільки виробник, а й постачальники. Тому з боку України перед поставкою проводяться багаточисельні перевірки і сертифікації, крім європейських, які неодмінно проходить препарат перед тим, як потрапити в стоматологічні кабінети. Все це дає впевненість як лікарям, так і пацієнтам в тому, що процедури, в яких буде застосований Ораблок 1: 100, 000 від компанії Pierrel S.p.A. пройдуть бездоганно.

Для замовлення переходьте за посиланням

Теги: анестетик

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео