Мэр Одессы задекларировал коллекцию часов и большое количество недвижимости

Мэр Одессы задекларировал коллекцию часов и большое количество недвижимости
15087 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мэр Одессы Геннадий Труханов задекларировал коллекцию часов, ювелирных изделий, много недвижимости и дорогой внедорожник которым пользуется бесплатно.

Согласно документу Труханов, вместе со своей матерью Марией владеют домом площадью 252 кв.м в Одессе. Также он с 2007 года владеет квартирой площадью 131,8 кв.м. Земельный участок в Одессе площадью 681 кв.м он задекларировал на правах общей совместной собственности с матерью. Матери Труханова также принадлежит участок в поселке Пещанка площадью 26,9 тыс. кв.м.

В 2020году он получил в бесплатное пользование квартиру площадью 149 кв.м и паркоместо площадью 13.3 кв.м в Одессе, которые официально принадлежат Катерине Трухановой. Еще одна квартира, площадью 296 кв.м, которую Труханов получил в бесплатное пользование в 2020 году, принадлежит Алисе Трухановой и Татьяне Колтуновой, супруге Труханова с которой он якобы не проживает.

Труханов задекларировал целую коллекцию часов Rolex, Ulysse Nardin, Patek Philippe, A. Lange & Sohne и других.

Кроме того, он задекларировал пять ювелирных украшений, которые принадлежат его матери.

В 2020 году Труханов получил в пользование автомобиль Range Rover (2012), который Катерина Труханова арендует у ООО «Лесор Одесса».

С 2003 года Труханову принадлежат 292 тыс. акций ПАО «Одесский нефтеперерабатывающий завод». 885 тыс. акций ОАО «Комунэнерготранс» принадлежат его матери Марии, которая в 2020 году приобрела 42 облигации внутреннего госдолга.

В 2020 году Труханов заработал как мер Одессы 267 тыс. гривен, еще 283 тыс. гривен он получил в качестве дохода от предоставления имущества в аренду, 600 тыс. гривен подарок в не денежной форме, а его мать получила 27 тыс. гривен пенсии, 1,15 млн гривен дохода от погашения облигаций.

Труханову с матерью принадлежат 241 тыс. долларов, 17,7 тыс. евро и 1,697 тыс. гривен сбережений.

Напомним, в 2019 году на заседании ВАКС по делу  Труханова, которому инкриминируют представление недостоверных сведений в декларациях, показали видео, как во время обысков в его бывшей жены нашли деньги и оружие, ему принадлежит.

На вопрос, что делает пистолет Труханова и деньги его матери у бывшей жены, с которой он якобы не живет и чье имущество не декларирует, мэр Одессы заявил, что дело в ремонте и перевозке вещей туда-сюда. А мамины деньги у Колтуновой, потому что она доверяет и «во многом ближе» экс-жене Труханова, чем он сам.

На еще одном видео, показанном в суде, Труханов говорит по телефону маме (которой якобы принадлежат 300 тыс. долларов в этом помещении), что находится с детективами «у нас на даче», что может свидетельствовать о фактических отношения между ним и Колтуновой, которые он отрицает.

Теги: Мэр Одессы Геннадий Труханов,Мэр ,Мэр Одессы ,Одесса ,Одесса Геннадий Труханов,Мэр Одессы Труханов,Одесса Труханов,Одеса,Геннадий Труханов, мэр Одессы Геннадий Труханов,Труханов,Геннадий Труханов Википедия,Труханов Википедия,Катерина Труханова,Труханова,Алиса Труханова ,Татьяна Колтунова,Труханова ,Колтунова,Rolex, Ulysse Nardin, Patek Philippe, A. Lange & Sohne,ООО «Лесор Одесса»,ООО Лесор Одесса,Лесор Одесса,ООО ,Range Rover,ПАО «Одесский нефтеперерабатывающий завод»,ПАО Одесский нефтеперерабатывающий завод,ПАО ,Одесский нефтеперерабатывающий завод,нефтеперерабатывающий завод,ОАО «Комунэнерготранс»,ОАО Комунэнерготранс,ОАО ,Комунэнерготранс,ВАКС,декларация,декларация Труханов,декларация Геннадий Труханов
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео