Делегація МВС України взяла участь у міжнародній виставці Milipol-2021 у Парижі

Делегація МВС України взяла участь у міжнародній виставці Milipol-2021 у Парижі
302790 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 19 жовтня, у Парижі розпочалася міжнародна виставка Milipol Paris-2021, де представлено новітні технології та розробки у сферах  національної безпеки і оборони, та правоохоронної діяльності. У її відкритті взяли участь заступники міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров та Ігор Бондаренко.

Вони зустрілися, зокрема, з міністром внутрішніх справ Франції Жеральдом Дарманеном, керівництвом підрозділу кібербезпеки Національної жандармерії Франції та іншими учасниками Milipol Paris-2021. Йшлося про новітні розробки у сферах захисту даних, цивільної оборони, антитероризму, боротьби з кіберзагрозами та кіберзлочинністю, безпеки дорожнього руху, боротьби з організованою злочинністю.

Особливо делегація МВС України зацікавилась французькими комп’ютерними системами підготовки операторів дронів, нелетальними боєприпасами, системами спостереження та виявлення загроз компанії-виробника «EXAVISION».

Нагадаємо, МВС вже не вперше бере участь у виставці, зокрема у 2019 році під час її проведення було підписано міжурядову рамкову угоду між Україною та Францією щодо офіційної підтримки у посиленні системи морської охорони та безпеки кордонів.

Довідково: 

Експозиція Milipol Paris проходить раз на два роки під егідою Міністерства внутрішніх справ Франції. На виставці представлено близько тисячі експонатів з більш як 50-ти країн: спеціальне обладнання для армії та поліції – різні тематичні розділи: озброєння, устаткування і спецтехніка для органів охорони правопорядку і служб безпеки, антитерористичних підрозділів; автотранспортні засоби, пілотовані та безпілотні літальні апарати, засоби зв`язку тощо.

Департамент комунікації МВС України

Теги: Milipol Paris-2021,МВС України
Мої відео