СБУ запобігла незаконному продажу землі у центрі столиці: зловмисники вимагали 1 млн дол (відео)

СБУ запобігла незаконному продажу землі у центрі столиці: зловмисники вимагали 1 млн дол (відео)
61177 ПЕРЕГЛЯДІВ

СБУ в ході спецоперації у Києві, знешкодила організоване угруповання, яке спеціалізувалося на махінаціях з незаконного відчуження землі. Зловмисники протиправно заволоділи декількома гектарами земельних площ територіальної громади столиці.

Одну із земельних ділянок, вони намагалися незаконно продати за 1 млн дол.

Правоохоронці затримали організаторів групи під час передачі всієї суми грошей.

За даними слідства, ділки налагодили протиправний механізм відчуження землі для продажу. Щоб реалізувати оборудку, вони використовували підроблені договори і акти на право власності.

У квітні цього року, зловмисники подали до одного з районних судів Миколаївської області фальшиві документи на 4 земельні ділянки у Києві, для їх передачі у власність підконтрольній комерційній структурі.

Після отримання «позитивного» судового рішення та внесення даних до Держреєстру речових прав на нерухоме майно, ділки підшукували клієнтів для продажу незаконно одержаних земельних площ.

У межах кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до схеми.

Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно зі слідчими Національної поліції та за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури м. Києва.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 
Теги: зловмисники,продаж,Продаж землі,земля,незаконний продаж землі,незаконний продаж, СБУ, СБ Украины, СБ України,Украина, Україна, Служба Безпеки України,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Суд,Правоохоронці ,правоохранительные органы, Національна поліція, Нацполіція,Национальная полиция,Нацполиция
Автор: wikibazacom
Мої відео