СБУ затримала «лобістів» шоу-бізнесу, які хотіли підкупити депутатів Верховної Ради

СБУ затримала «лобістів» шоу-бізнесу, які хотіли підкупити депутатів Верховної Ради
57583 ПЕРЕГЛЯДІВ
 

За внесення «потрібної» правки та відтермінування законопроекту, зловмисники обіцяли народному обранцю $100 тис. щороку. Чоловік, що пропонував хабар, –   керівник організації, яка опікується авторськими правами музичних виконавців на території України.

 Фактично ця організація збирає гроші з усіх закладів, де грає музика.

Передбачалося, що вона передає більшу частину коштів виконавцям – оскільки вони мають авторські права.

Утім, користуючись монопольним становищем на ринку, зловмисник створив декілька «компаній-прокладок». Кошти проходили через них і виконавці отримували відсоток не від початкової суми, а від фінальної, що зменшувало прибуток музикантів у декілька разів.

Оскільки у Верховній Раді зареєструвано законопроект №5572 «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав», який фактично ліквідовує вказану схему, її керівник пішов на підкуп народних депутатів.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру.

 
Теги: СБУ, СБ Украины, СБ України,Украина,Україна,Служба безпеки, Служба Безпеки України,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,ВР,ВРУ,Взятка,подкуп, Верховная Рада,Верховная Рада Украины, Верховна Рада,Верховна Рада України,Национальная полиция,полиция,ОКУАСП,УЛАСП,США, взятка,хабар,хабарник,взяточники,підозра
Автор: wikibazacom
Мої відео