СБУ посилює антикорупційну політику всередині відомства

СБУ посилює антикорупційну політику всередині відомства
78532 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головне управління внутрішньої безпеки СБУ (ГУВБ) посилює антикорупційну діяльність всередині Служби безпеки. Ініціатива спрямована на підвищення знань і навичок співробітників Служби у реалізації антикорупційної діяльності.

Про це повідомили співробітники ГУВБ СБУ на семінарі, організованому в Академії СБУ за участі експертів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

«Боротьбі з корупцією приділяється особлива увага як керівництвом Служби безпеки України, так і всіма іншими підрозділами СБУ»,– зауважив один зі співробітників Внутрішньої безпеки СБУ.

Саме тому, за словами офіцерів ГУВБ, вони ініціювали семінар, націлений на обговорення проблемних питань, з якими зіштовхуються антикорупційні уповноважені СБУ, та шляхів їх вирішення.

Участь у заході взяли кращі експерти Національного агентства з питань запобігання корупції та понад 70 осіб, в тому числі уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції з усіх регіональних органів СБУ. Це представники кадрових, юридичних підрозділів та підрозділів внутрішньої безпеки.

«Наша прозорість та відкритість дозволить збільшити довіру наших громадян до української спецслужби», – підкреслив ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк, вітаючи учасників форуму.

Представники НАЗК вперше провели такий всеукраїнський масштабний семінар для СБУ.

Тренери розглянули питання:

  • організації роботи із запобігання та виявлення корупції антикорупційними уповноваженими;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • особливості декларування посадових та службових осіб СБУ.

Експерти разом із учасниками обговорили, як аналізувати обставини, ідентифікувати та виявляти потенційний конфлікт інтересів та корупційні ризики. Окремо розібрали типові помилки уповноважених осіб, пов’язані з нормативно-правовим забезпеченням антикорупційної діяльності.

Співробітники СБУ отримали методичні рекомендації та роз’яснення НАЗК щодо застосування окремих положень ЗУ «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції та заходів фінансового контролю.

Теги: СБУ
Мої відео