Майже 110 мільйонів гривень перерахувала мережа EVA до бюджету на захист України

Майже 110 мільйонів гривень перерахувала мережа EVA до бюджету на захист України
45763 ПЕРЕГЛЯДІВ

Станом на 3 березня 2022 року компанією надано допомогу за запитами 73 волонтерських організацій та військових частин

У складний для України воєнний час колектив Лінії магазинів EVA разом з українським народом та його захисниками. До державного бюджету та бюджетів інших рівнів компанія перерахувала майже 110 мільйонів гривень, з них авансом в рахунок майбутніх платежів – 40 млн грн податку на прибуток. Про це з посиланням на повідомлення компанії інформує портал PromPolitInform.

Окрім цього компанією сплачено 38,6 млн грн – ПДВ, 30 млн – податку на заробітну плату (ПДФО, ЄСВ, воєнний збір) та 700 тис. грн. – місцевих податків.

Магазини мережі працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити населення товарами першої необхідності в умовах воєнного часу. Щоб втримати ціни на товари максимально доступними мережа EVA знизила свою націнку до 10%, а також веде перемовини з постачальниками по збереженню знижок на їх товари.

Особлива увага керівництва компанії тим магазинам, які знаходяться в умовах бойових дій. Пріоритетом мережі EVA є безпека працівників та збереження робочих місць. Щоб підтримати працівників матеріально компанія виплачує заробітну плату згідно із графіком.

Для потреб наших воїнів, волонтерів та біженців мережею EVA станом на 03.03.2022 надано допомогу за запитами 73 волонтерських організацій та військових частин.

Працюємо для України! Разом – до Перемоги!

prompolit.info

Теги: EVA ,Украина,Война, 24 февраля 2022 года война, Россия напала на Украину война,Россия,РФ, Российская Федерация,Російська Федерація,Росія,Війна, війна в Україні, 24 лютого 2022 року війна, Росія напала на Україну війна,Лінія магазинів EVA,магазин EVA,Армия,Армія,гроші,ПДВ,ПДФО, ЄСВ, воєнний збір
Автор: wikibazacom
Мої відео