Людмила Станиславенко: Доставлено до місця призначення (м.Вінниця)! найнеобхідніше для збереження життя наших захисників і для нашої Перемоги!!!

Людмила Станиславенко: Доставлено до місця призначення (м.Вінниця)! найнеобхідніше для збереження життя наших захисників і для нашої Перемоги!!!
272524 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ураааа! Доставлено до місця призначення (м.Вінниця)! найнеобхідніше для збереження життя наших захисників і для нашої Перемоги!!!

Бронежелєти, каски, тепловізори, розгрузки, тактичні рукавички, наколінники, рації, спец-взуття, ліки, продукти харчування, засоби особистої гігієни..

Загальною сумою на майже
300 тисяч долларів
(практично цілий річний депутатський фонд облРади ….)

Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека)

Возможно, это изображение (6 человек и люди стоят)

Нет описания фото.

Усі ми різні, але точно маємо одну ціль! Перемога!

Хтось ліпить вареники, хтось плете сітки, хтось шиє розгрузки так як уміє, хтось пече пиріжки і торти, хтось займається логістикою, розселяє людей, збирає і розвозить гуманітарку, молиться, готує і доставляє їжу, а хтось бере свої сімейні заощадження і купляє на них те, що врятує чиєсь життя! І усі ми молодці!

Українці-Унікальна Нація!!!

Пишаюсь нашою великою і дружною «волонтерською родиною» Andrey Opanasiuk Игорь Ткачук Геннадій Ткачук продуктова IT компанія “BillTech” на чолі з Євгеном і Артемом Кужель і Володимиром Грибановим (хлопці на постійній основі долучаються до допомоги місцевим ТРО та надають допомогу ЗСУ, в тому числі тим, хто вже на передовій і про це я ще буду писати окремо) Сергей Анатольевич Алёна Барчишена Виталий Ткачук Māris Valpēters Mykola Volkivskyi та усіма небайдужими українцями….

Щиро дякую за довіру голові ВІнницької Військової Адміністрації Сергій Борзов

Все буде Україна!
Разом до Перемоги!

P.s.: не пишіть будь ласка - дайте мені, бо дуже треба… Все це вже відправлено за місцем призначення.

Це не остання партія.

Людмила Станиславенко

Теги: Людмила Станиславенко,Вінниця,Ігор Ткачук,Геннадій Ткачук, війна в Україні
Мої відео