Ігор Ткачук: Речі, які рятують життя!

Ігор Ткачук: Речі, які рятують життя!
42161 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Вінницю прибули бронежилети, каски, тепловізори, розгрузки, тактичні рукавички, наколінники, рації, спецвзуття та ліки. Усе це – не просто речі першої необхідності для наших захисників, які боронять Україну від підступного ворога, а засоби для захисту життя.

Ми особисто перевірили їх якість та відповідність усім нормам та стандартам! І лише після цього передали нашим захисникам, які безстрашно протистоять окупантам, борються за мир в Україні, за щасливе й мирне дитинство найменших українців - за нашу ПЕРЕМОГУ!
 
Цього разу, загальна вартість вантажу склала майже 300 тисяч доларів! Готуємо відповідні документи, аби привезти чергову партію життєво необхідних речей на Вінниччину.
 
Вдячний продуктовій IT компанії “BillTech” на чолі з Євгеном Кужелем, а також топ-керівниками з його команди Артемом Кужелем та Володимиром Грибановим, які активно допомагають ЗСУ, ТРО та хлопцям, які знаходяться у гарячих точках та своїй родині: Людмила Станиславенко Геннадій Ткачук Виталий Ткачук Сергей Анатольевич Алёна Барчишена – разом до ПЕРЕМОГИ!
Теги: Вінниця,Украина, 24 февраля 2022 года война,Геннадій Ткачук,Виталий Ткачук,BillTech, війна в Україні,Сергій Борзов,Вінницька ОДА,Война, война с Украиной,Россия, Российская Федерация,Спецоперация,Ткачук,ЗСУ, ТРО,Володимир Грибанов,Грибанов,Вінниччина,Євген Кужель,Кужель,Артем Кужель,Людмила Станиславенко ,Геннадій Ткачук ,Алёна Барчишена,Барчишена, Сергій Борзов, Борзов,Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА,голова Вінницької ОДА Сергій Борзов ,голова Вінницької ОДА Борзов ,голова Вінницької ОДА ,Вінницька ОДА Сергій Борзов ,Вінницька ОДА Борзов ,Вінницька ОДА ,Сергій Борзов
Автор: wikibazacom
Мої відео