Російський канал, який викрив кортеж Путіна, повідомив про смерть диктатора

Російський канал, який викрив кортеж Путіна, повідомив про смерть диктатора
49203 ПЕРЕГЛЯДІВ

Телеграм-канал ВЧК-ОДПУ, який позавчора опублікував резонансне відео проїзду президентського кортежу путіна, шокував новиною про те, що російський президент помер, не приходячи до тями. І що у зв’язку з цим уночі в кремлі було проведено нараду Ради «дев’яти», яку зі зрозумілих причин замість путіна проводив патрушев (секретар ради безпеки рф).

Було ухвалено рішення приховати сам факт смерті Путіна аж до моменту реалізації операції «наступник». Членам ради було представлено двійника, який виконуватиме роль путіна до моменту запуску сценарію «транзиту влади». Його доставили до кремля в кортежі президента, про прибуття якого до Кремля і повідомлялося раніше.

За півгодини після публікації повідомлення на каналі воно було видалено, ймовірно – за вказівкою спецслужб, але його, як бачимо, переглянуло понад 120 тисяч підписників популярного каналу.

Джерело

Теги: Путін ,Патрушев, Путін Вікіпедія,Володимир Путін,Володимир Путін Вікіпедія, війна в Україні,Війна, війна з рф,РФ, Російська агресія ,Російська Федерація,Росія, війна Росії проти України,ВЧК-ОДПУ,ВЧК-ОГПУ, Кремль,преемник,операция «преемник»,смерть Путіна,смерть ,смерть Володимира Путіна,операція «наступник»,наступник
Автор: wikibazacom
Мої відео