Колишній заступник міністра воює у спецназі

Колишній заступник міністра воює у спецназі
51737 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як пише журналіст та політолог Кирило Сазонов, популярний серед військових ресурс WarZone опублікував матеріал про один з підрозділів нашого спецназу, таємну українську групу спеціальних операцій, відому як батальйон «Шаман». За даними журналістів The Times, статтю яких переклала Ліга.net,  йдеться 10-й загін спецпризначенців, штурмової та розвідувальної частини української військової розвідки. Куди, за словами Сазонова, його б не взяли навіть мити підлогу.

“Спецура. Еліта. Для тих, хто розуміє. Гостомель, аеропорт. Мощун, Київська область. Але головна задача таких підрозділів – вихід за лінію фронту. Де потім все горить та вибухає” 

– пише він.

І от в цьому підрозділі, за його інформацією, і воює Олександр Гогілашвілі. При цьому саме він разом з командиром дав інтерв’ю виданню WarZone під позивним Сідней.

Також достатньо легко можна впізнати колишнього високопосадовця МВС, співставивши фото з інтерв’ю та профілю у фейсбук. Де хронологія і зміст дописів служать зайвим доказом.

“Дуже почесна робота, звісно секретна та дуже-дуже небезпечна. Війна багато що розставила по місцях” – підсумовує Кирило Сазонов, який служить зараз на фронті рядовим.

Джерело

Теги: Кирило Сазонов,Сазонов,Шаман,Батальйон,Батальйон Шаман,WarZone,Гостомель,Мощун, Київська область,Київ, війна в Україні,Війна, війна з РФ, війна з Україною, 24 лютого 2022 року війна,РФ,Росія, Російська агресія , Російська Федерація,Олександр Гогілашвілі,Гогілашвілі,Сідней,МВС
Автор: wikibazacom
Мої відео