Російські окупанти заздрять «ювелірній» роботі українських мінометників та артилеристів (аудіо)

Російські окупанти заздрять «ювелірній» роботі українських мінометників та артилеристів (аудіо)
38841 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це свідчить нова телефонна розмова російських загарбників, яку перехопила СБУ.

Зокрема, командир російської розвідроти скаржиться другові, що вони ледь втримують позиції в селищі Довгеньке на Харківщині.

«Они (українські захисники – прим.) поднимаются и смотрят дронами, куда попадают. И начинают минометить. За сутки семь единиц техники сожгли просто: камаз бронированный, еще какую-то х#йню там», – розчаровано визнає окупант.

Особливу стурбованість у загарбників викликає те, наскільки точно українські бійці влучають в ціль: «У них миномётчики и артиллеристы точно стреляют, прям п#здец. Они пристреленные…»

І це обговорення СБУ перехопила ще до Нової Каховки, Херсону та Чорнобаївки – тобто до того, як ЗСУ почали використовувати високоточні HIMARS.

Тож зараз у російських загарбників палає ще більше – у прямому, і переносному сенсах.

Джерело

Теги: HIMARS,Україна, Служба Безпеки, Служба Безпеки України, СБ України, ЗСУ, Збройні Сили, Збройні Сили України,Нова Каховка, Херсон ,Чорнобаївка, Харків, Харківщина, Харківська область,Російські окупанти,окупанти, війна в Україні, війна з РФ,війна з Росією,Росія, Російська Федерація, Російська агресія ,агресія, артилеристи, артилерія,українські мінометники,мінометники
Автор: wikibazacom
Мої відео