Дерибан оборонних земель Київщини: хто допоміг проросійському бізнесмену Поліщуку уникнути покарання

Дерибан оборонних земель Київщини: хто допоміг проросійському бізнесмену Поліщуку уникнути покарання
309167 ПЕРЕГЛЯДІВ

За часів Януковича він допоміг знищити стратегічний оборонний об'єкт на Київщині та позбавив кількасот вкладників банку "Михайлівський" їхніх заощаджень: чому одіозний власник ТРЦ "Gulliver" Віктор Поліщук досі не покараний за підрив основ нацбезпеки та продовжує багатіти в Україні? Хто допомагав проросійському олігарху щоразу виходити сухим з води, – дізнавався журналіст Артем Поліковський.

Віктора Поліщука, який володіє в Україні мережею магазинів електроніки "Технополіс" і торгово-розважальним центром "Gulliver", пов'язують як з російським, так і з колишнім українським істеблішментом. За даними ЗМІ, Поліщук має тісні родинні зв'язки з путінським посіпакою Медведєвим, а бізнесові – з Олександром Клименком, ексголовою Міндоходів та особистим фінансистом клану Януковичів.

Однак і це ще не все. Журналісти виявили "ниточку", що пов'язує Поліщука з впливовими експосадовцями Служби безпеки України.

У листопаді 2014 року дочка тодішнього очільника СБУ Валентина Наливайченка – Ольга влаштовується на роботу в юридичний відділ компанії "Техенерготрейд", що належить Віктору Поліщуку.

Напередодні цього, у квітні 2014 року СБУ на чолі з Наливайченком почало розслідування справи Броварських радіовеж. Однак у січні 2015 року, після отримання донькою Наливайченка посади в компанії Поліщука, справу було закрито. Натомість, як повідомляють "Схеми", перший заступник голови СБУ Юрій Артюхов попросив у влади Броварів виділити нові земельні ділянки під забудову для спецслужби. Забудовником мав стати той самий Віктор Поліщук.

Проросійський олігарх Поліщук причетний до знищення Броварських радіовеж

Зауважимо, проросійський бізнесмен продовжив заробляти і при новій владі. Журналісти зафіксували, як його кортеж заїжджав до МВС, коли очільником відомства був Арсен Аваков. Припускають, що предметом обговорення була ще одна резонансна справа – банкрутство банку "Михайлівський" Поліщука, звідки вивели майже 300 млн грн.

У березні 2022 року під час спроби транспортування через українсько-молдовський кордон на Вінничині вітчизняні правоохоронці затримали автомобілі марки Rolls-Royce Phantom та Rolls-Royce Cullinan, оформлені на бізнес-структури зі сфери впливу Віктора Поліщука.

stopcor.org

Теги: Rolls-Royce Phantom,Rolls-Royce Cullinan,Gulliver,Віктор Поліщук,Михайлівський,банк Михайлівський
Мої відео