"Рідний дім" для всіх, хто любить Україну: співачка Катерина Терещенко презентувала нову пісню та кліп

"Рідний дім" для всіх, хто любить Україну: співачка Катерина Терещенко презентувала нову пісню та кліп
51434 ПЕРЕГЛЯДІВ

Авторка та виконавиця популярних пісень Катерина Терещенко презентувала свою нову роботу - пісню та відео під назвою "Рідний дім". Пісня присвячена усім, чий рідний дім - Україна.

Про задум та історію створення композиції Катерина Терещенко розповіла в ексклюзивному коментарі Styler.

"Ідея пісні народилася ще задовго до війни. Сім років я жила за кордоном та приїжджала до України лише навідати рідних та друзів. Однак щоразу повертатися до Таїланду було все важче і важче. Мене наче магнітом тягнуло до України", - пригадує співачка.

Зрештою, у 2019 році, відпочиваючи в Карпатах, співачка ухвалила однозначне рішення: повертатися.

"Дехто не розумів мене: як можна повернутися з раю. Але ті, хто живе за кордоном, знають. що здаля свою рідну землю оцінюєш зовсім інакше - і гори, і моря, і природу і людей. Були й такі, які писали в соцмережах: "О Боже, Катя, то ж туман і дощ на вулиці, холод, ну що ви там доброго знайшли?" А я іду і гуляю, помічаю як змінюються сезони, а це така краса, в очах, в повітрі, в душі…", - розповідає Катерина.

Пісню вона написала під час першого карантину. "Просто прийшла музика, аранжування і потім виникла мелодія та декілька слів… я не розуміла до чого це, що я хочу цим сказати - "моя твоя історія", "тут лунає мова солов’їв", - пригадує співачка.

У березні 2022 Катерина згадала про цю пісню. За її словами, вона її вилікувала від шоку і стресу, який принесла війна.

"Музика підштовхнула діяти, не сидіти, працювати, розвиватись, щодня потрохи, але тільки вперед. Я зателефонувала подрузі, талановитій поетесі Анні Калашніковій і ми разом довели текст до ідеалу. Пісня працювала для мене як двигун, але ж я нею не ділилась, та раптом зрозуміла, якщо вона мені надає сили, то має допомогти й іншим. Як тим, хто нині боронить нашу державу від ворога, так і тим, хто сумує далеко від дому, але обов'язково повернеться, щоби святкувати нашу перемогу та відбудовувати найкращу у світі країну", - долала вона.

Катерина також розповіла, що зйомки відбувалися у її рідному місті - Білій Церкві, у парку Олександрія.

"Місцеві жителі дуже допомагали, - ділиться враженнями співачка. - Телефонували друзям та знайомим, шукали потрібні локації для зйомок. Знайшли і пшеничні поля, і копиці сіна, яке просили не забирати з поля. Найцікавіше було, коли ми шукали дрова, а власники заготівельного складу були настільки добрими, що пустили на свою територію знімати, а потім ще й подарували ящик лохини, вирощеної у власному саду".

"Рідний дім" для всіх, хто любить Україну: співачка Катерина Терещенко презентувала нову пісню та кліп

Відео на пісню знімав кліпмейкер Дмитро Мухін.

"Сподіваюся, наша робота знайде свого глядача і слухача, у якого Україна - в кожній клітинці тіла, в душі та в думках. А наша команда працюватиме й надалі для перемоги і вільного життя в оновленій державі", - підсумовує Катерина.

rbc.ua

Теги: Катерина Терещенко,Терещенко,Україна,Рідний дім,співачка Катерина Терещенко презентувала нову пісню та кліп,співачка Терещенко презентувала нову пісню та кліп,Катерина Терещенко презентувала нову пісню та кліп,Терещенко презентувала нову пісню та кліп,співачка Катерина Терещенко презентувала нову пісню,співачка Катерина Терещенко ,співачка Терещенко ,співачка ,Таїланд,Біла Церква,парк Олександрія,парк ,Олександрія,Дмитро Мухін,Мухін,кліпмейкер Дмитро Мухін,кліпмейкер Мухін,кліпмейкер
Автор: wikibazacom
Мої відео