Росія знайшла нових союзників: співпрацюватиме з талібами та КНДР

Росія знайшла нових союзників: співпрацюватиме з талібами та КНДР
293591 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російський посол у Кабулі заявив, що співпрацювати з Талібаном необхідно "там, де це в інтересах Москви".

"Талібан, як би до нього не ставилися, – це реальність, якої неможливо уникнути. Тому ми повинні працювати з ними там, де це в наших інтересах і там, де це потрібно для вирішення завдань, які стоять перед росією", – сказав Дмитро Жирнов в інтерв'ю РІА Новини, яке цитує The Guardian.

У Москві 15 серпня мають початися переговори між делегацією міністерства промисловості і торгівлі Афганістану, направленою урядом Талібану, і російськими партнерами, додав Жирнов.

Кабул планує обговорити постачання нафти, зерна та соняшникової олії.

Президент рф володимир путін також заявив, що росія і Північна Корея розширять двосторонні відносини, повідомило в понеділок, 15 серпня державне інформаційне агентство Пхеньяна KCNA, яке цитує The Guardian.

Путін заявив правителю Північної Кореї Кім Чен Ину, що дві країни "спільними зусиллями будуть розширювати всебічні та конструктивні двосторонні відносини".

У листі Кіму Чен Ину до дня визволення Північної Кореї російський президент зазначив, що тісніші зв’язки нібито будуть в інтересах обох країн і допоможуть зміцнити безпеку та стабільність на Корейському півострові та в північно-східному регіоні Азії.

Повідомляється, що Кім Чен Ин також надіслав листа путіну, в якому говориться, що російсько-північнокорейська дружба була скріплена у Другій світовій війні перемогою над Японією. Відтоді їхня "стратегічна і тактична співпраця, підтримка та солідарність" вийшли на новий рівень у їхніх спільних зусиллях, щоб зірвати загрози та провокації з боку ворожих військових сил, зазначив Кім у листі. KCNA не ідентифікувала ворожі сили, але зазвичай використовує цей термін для позначення США та їхніх союзників.

Нагадаємо липні Північна Корея визнала дві окуповані росією "народні республіки" на сході України незалежними державами. Крім того, офіційні особи рф, КНДР та квазіутворень "ЛДНР" говорять про можливість відправки північнокорейських робітників у ці регіони для допомоги на будівництві та проведенні інших робіт.

stopcor.org

Теги: Північна Корея,КНДР,росія,рф,Талібан, війна в Україні,Афганістан
Мої відео