У ЗСУ пояснили, чому командування росіян втекло з Херсона

У ЗСУ пояснили, чому командування росіян втекло з Херсона
314724 ПЕРЕГЛЯДІВ

Військове командування російських загарбників тікає з окупованого Херсона. Це означає, що наступ для ворога є не таким важливим, як збереження власних життів.

Про це повідомляє керівник прес-центру сил охорони та оборони ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

Наталія Гуменюк

"Швидше за все, це означає, що комусь треба зберегти своє життя і комусь дуже страшно за свої перспективи. І усвідомлення того, що наш вогневий контроль над транспортними та логістичними артеріями є потужним та невідворотнім" , – пояснює Гуменюк.

Водночас вона зазначила, що окупанти, намагаючись використовувати мости для перевезення легкою автотехнікою своїх "безцінних" життів, все ж таки ризикують.

"Бо розуміють, що пошкодження, які ми завдаємо, досить промовисті. Тобто не витримають ці логістичні маршрути перевезення важкої техніки та підтягування резервів, допомоги військовою такої вже не буде", – наголосила Гуменюк.

Також вона відповіла на запитання, чи можливий взагалі наступ росіян за таких обставин на цьому напрямі.

"В умовах сучасного ведення бою та управління (все ж таки існує дистанційне управління військами) вони можуть і намагатимуться, але те, що їх цікавить не стільки результативність цієї операції, скільки збереження своїх життів, – очевидно", – пояснює Гуменюк.

stopcor.org

Теги: Херсон,ЗСУ , війна в Україні, окупанти
Мої відео