РФ стягує до кордонів України ешелони з ракетами та боєприпасами

РФ стягує до кордонів України ешелони з ракетами та боєприпасами
277835 ПЕРЕГЛЯДІВ

Росія концентрує біля кордонів з Україною та на окупованих територіях велику кількість транспортно-пускових контейнерів із зенітними керованими ракетами до зенітно-ракетного комплексу С-300.

Про це у Telegram повідомляє Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України.

"Так, на початку серпня з Улан-Уде вийшли ешелони з боєприпасами у складі 28 вагонів, із ракетами для ЗРК С-300 у кількості 32 ЗУР. До кордону з Україною ешелон орієнтовно прибуде у 20-х числах", – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що до середини серпня з арсеналу комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових матеріалів в Котово було вилучено понад 120 контейнерів із ракетами до ЗРК С-300.

У районі Джанкоя, Крим, було складовано близько 440 ТПК до ЗРК С-300.

"Після інциденту в Джанкої поки що важко сказати, були ці ТПК знищені повністю, частково чи взагалі – ні", – зазначають у СтратКом ЗСУ.

У Зябрівці, Білорусь, за 22 км від кордону з Україною так само йде концентрація ракет до С-300 і загальна кількість ТПК перевищує 60 од.

"Загроза масованого обстрілу території України, як мінімум, ракетами С-300 очевидна. З урахуванням прибуття ряду ешелонів до 20 числа, очевидно і те, що вони концентруються до 24 серпня", – додають в Управлінні.

stopcor.org

Теги: С-300, війна в Україні,ЗРК С-300,росія
Мої відео