Українські сили атакують на чотирьох напрямках Херсонської області — ISW

Українські сили атакують на чотирьох напрямках Херсонської області — ISW
345915 ПЕРЕГЛЯДІВ

Повторення путіним слів про "антиросійську" організацію (яка має бути переможена у військовому відношенні, щоб захистити росію) підтверджує його максималістські наміри щодо України. І, ймовірно, спрямовано на те, щоб створити інформаційні умови для заклику до подальших військових зусиль росії та створення нових збройних формувань восени та взимку цього року.

Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

путін помирає путін старіє

Президент росії путін підтвердив своє неправдиве уявлення про неспровоковане вторгнення в Україну як про оборонну операцію для захисту рф 1 вересня. Під час зустрічі зі школярами в Калінінграді Путін заявив, що мета "спеціальної військової операції" — ліквідація "антиросійського анклаву", який формується на території України та є екзистенційною загрозою російській державі. Аналогічно путін використав концепцію "антиросійських настроїв" у своєму виступі 24 лютого, оголосивши про "спецоперацію" в Україні.

Російські військові блогери продовжували заявляти, що контрнаступ України на півдні вже провалився. Ігор Гіркін, російський націоналіст і колишній командир бойовиків, які брали участь у бойових діях на Донбасі у 2014 році, заявив, що українські сили продовжують наступ після "провалу першої атаки" — помилково зображуючи українські операції, що продовжуються, як розрізнені атаки після початкової невдачі. Також він повторив поширену російську версію про те, що ті, кого він називає "західними кураторами" України, підштовхнули її до контрнаступу. Гіркін також заявив, що західні партнери України погано спланували контрнаступ, недооцінили можливості Росії, в основному враховували політичні, а не військові міркування та вважали, що росіяни некомпетентні.

Один із військових блогерів заявив, що поразка України на півдні стане сильним психологічним ударом по Києву і що ця невдача матиме довготривалий психологічний вплив на моральний дух України. Російські блогери все частіше описують атаки українців як безсистемні та "самовбивчі" пориви.

Як повідомляв ISW, бойові дії в масштабах українського контрнаступу, що триває, не увінчаються успіхом або провалом за день або тиждень. Українці та Захід не повинні піддаватися на російські інформаційні операції, які зображують український контрнаступ у Херсонській області таким, який майже миттєво зазнав невдачі. Або зображують Україну безпорадною маріонеткою західних господарів, яка розпочала контрнаступ за їхньою вказівкою.

Український Генеральний штаб заявив, що путін продовжив крайній термін для захоплення російськими військами Донецької області з 31 серпня до вкрай малоймовірної дати 15 вересня, та російські війська проводять кілька передислокацій для досягнення цієї мети.

Нагадаємо, що 15 серпня володимир путін виступив на відкритті форуму "Армія-2022" у рф. Присутнім довелось слухати його слововиверження про велич росії та про світову підтримку путінізму. Очільник Кремля заявив, що "спецоперація" в Україні відбувається згідно з "планом": доблесні російські військові разом з "ополченцями" "ДНР/ЛНР" крок за кроком, метр за метром "визволяють" свої території від "бандерівців". Путін переконаний, що бойові дії на лінії фронту складаються надзвичайно вдало для його армії.

stopcor.org

Теги: Херсон,ЗСУ, війна в Україні, окупанти,Інститут вивчення війни,путін
Мої відео