ЗСУ продовжують контрнаступ на Харківщині, окупанти намагаються втекти в цивільному одязі – Генштаб

ЗСУ продовжують контрнаступ на Харківщині, окупанти намагаються втекти в цивільному одязі – Генштаб
297213 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний штаб України підтвердив просування у Харківській області майже на 50 км вглиб оборони супротивника. Через швидкий наступ окупанти тікають та перевдягаються в цивільний одяг.

Про це йдеться у доповіді Генштабу.

"Сили оборони ведуть успішний контрнаступ на Харківському напрямку. Завдяки вмілим і злагодженим діям Збройні Сили України, за підтримки місцевого населення, просунулися майже на 50 км за 3 дні", - йдеться у повідомлені.

Розвідка підтверджує, що окремі ворожі підрозділи зазнали значних втрат. Росіяни намагаються евакуювати поранений особовий склад та техніку в райони населених пунктів Вільхуватка та Бородоярське.

Водночас було зафіксовано щонайменше 15 випадків дезертирства серед окупаційних військ - росіяни та бойовики "Л/ДНР" перевдягаються у цивільний одяг та намагаються втекти з зони бойових дій.

Нагадаємо, 8 вересня Міноборони та Генштаб повідомили про успіхи ЗСУ на окремих ділянках фронту. Олексій Громов, бригадний генерал ЗСУ, заявив: на Харківщині звільнено 20 населених пунктів, а Збройні сили вклинились вглиб окупованих територій на 50 км

stopcor.org

Теги: Харків,ЗСУ ,контрнаступ ,окупанти , війна в Україні,росія
Мої відео