"Україна поводить себе як наддержава": у російських воєнкорів – істерика через контрнаступ ЗСУ

"Україна поводить себе як наддержава": у російських воєнкорів – істерика через контрнаступ ЗСУ
308066 ПЕРЕГЛЯДІВ

У росЗМІ та проросійських блогерів – панічні настрої через контрнаступ ЗСУ. Пропагандисти спантеличені ефективними діями українських бійців одразу на декількох напрямках і шоковані тим, що "друга армія світу" наразі змушена відступати на низці ділянок.

Так, у блозі публіциста, оглядача, консервативного російського націоналіста Єгора Холмогорова з'явився допис, в якому він стверджує, що "Україна поводить себе як наддержава: наступає на трьох напрямках одразу", і вимагає "негайного покарання". А популярний російський воєнкор Романов скаржиться на те, що окупаційні війська начебто "здали Ізюм".

Російські воєнкори спантеличені діями ЗСУ й безсиллям ''другої армії світу''

Крім того, російські оглядачі звинувачують у військовому фіаско "фанерного маршала" Шойгу й жаліються, що окупаційним військам свого часу знадобились місяці для захоплення таких міст на Харківщині як Балаклія та Куп'янськ, тоді як ЗСУ визволили їх за декілька днів. А також натякають на можливість штурму Лиману на Донеччині.

"Ви навіть не уявляєте, яка паніка в інформпросторі пєрємагатєлєй. Пишаємося воїнами України!", – коментує український блогер, журналіст, полковник ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц).

Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко відзначає також різку зміну риторики росЗМІ стосовно подій на Харківщині.

"Вчора російські воєнкори отримали вказівку максимально висвітлювати перекидання сил і коштів на Харківський напрямок, імітуючи масштабний контрнаступ. Очевидно, що не маючи практичного сенсу та користі від цієї рефлексії, вся історія з перекиданням сил і коштів на допомогу, адже вони на кшталт "своїх не кидають", носить виключно пропагандистський характер, для підняття морального духу та ретрансляції наративу "паніки немає!" Однак, не кажучи всієї правди, а саме того, наскільки в патовій ситуації опинилися окупанти на Харківщині, вони лише погіршують своє власне становище", – зазначає експерт.

 

За його словами перекидання сил і засобів російської окупаційної армії розгорнулося одразу, коли стало зрозумілим, що росіяни не можуть стримувати контрнаступ ЗСУ. Але на той момент основні маршрути та практично вся логістика вже були у зоні поразки нашої артилерії. Тобто навіть на марші підкріплення окупантів уже починало зазнавати втрат.

На цьому тлі, зауважує аналітик, у російських пропагандистів чи то поповнився словниковий запас, чи змінюються методички.

"У так званих воєнкорів, які висвітлюють війну в Україні, все частіше починає з'являтися в текстах словосполучення "бійці ЗСУ", хоча раніше були виключно "українські націоналісти", "укронацисти", "іноземні найманці" та інше. Цікаво, що сприяло таким змінам? Вже точно не зміна світогляду. Страх перед тим, що на них може чекати найближчим часом? Особливо у випадку полону?

Зрозуміло, навіть якщо завтра військовий злочинець Семен Пегов чи Олександр Коц чи будь-який інший дослівно напише про те, що хоробри воїни ЗСУ героїчно придушили чергову позицію російських окупантів – це зовсім нічого не змінить. Кожен буде відповідати за свої злочини перед судом або в іншому форматі", – наголосив Коваленко.

stopcor.org

Теги: ЗСУ, Збройні Сили України, війна в Україні,росія, окупанти,Пропагандисти ,Харків,Ізюм, Україна,Контрнаступ ЗСУ,воєнкор
Мої відео