Український стартап роздає гроші! Отримай свої вже зараз

Український стартап роздає гроші! Отримай свої вже зараз
58025 ПЕРЕГЛЯДІВ

Світ зараз дивує не лише ЗСУ. Українська техно-сфера вивела країну на перше місце по впровадженню криптовалюти. І просто зараз українська команда соцмережі Слейт створює нову фінансову систему без кордонів та обмежень. Долучайся та безкоштовно отримай криптовалюту, яка виросла за рік вже в шість разів!

Графік зростання курсу криптомонети мережі Слейт - SSLX (оригінал зображення)

ПОРАДА! Дивись внизу статті як отримати безкоштовні SSLX!

Криптовалюта може здаватися складною, до неї важко вибудувати довіру, проте саме зараз Україна має шанс опанувати хвилю зростання крипти. Завести криптогаманець має бути так само просто, як зареєструвати акаунт в соцмережі, і команда Слейту це вже реалізувала!

  • створено соцмережу, в якій “лайки” за контент - це криптомонети, які можна вивести на картку
  • волонтерська криптовалюта UAF Coin вже принесла Армії понад 2 млн грн
  • команда Слейту чекає на впровадження вже анонсованої урядом криптогривні і додає її до гаманців соцмережі
  • основна криптомонета Слейту за рік виросла у шість разів

Це не межа. Попереду амбітний план довести ціну SSLX до $200 за одну монету через 4 роки.

З нами вже Kozak System, Фагот, Юрій Журавель, Макс Мошковський та інші! Долучайся і ти!

Sl8 та благодійність для ЗСУ (оригінал зображення)

CEO проєкту Дмитро Іванов та Благодійний фонд Слейту UAF Coin передав  500 000 грн на бронемашини для ЗСУ

Чому нова соцмережа?

Більше жодних нецікавих постів! У Слейті можна підписуватися не на людину цілком, а на її “грані” - пласти. Якщо вам подобаються котики і не подобається політика, або навпаки, ви зможете легко фільтрувати небажаний контент і створити собі цікаву і приємну для вас стрічку новин.

Простір свободи слова

Слейт не збирає ваші дані, не підслуховує розмови та чати, щоби потім показувати “потрібну” рекламу. Ніхто не приховає ваші пости за гострі висловлювання чи думку, що не схвалює керівництво мережі. Кожен написаний пост побачать всі його підписники. Саме тому новачки в мережі мають шанси зібрати стільки ж лайків, скільки круті інфлюенсери. Головне - цікаві дописи.

Для реєстрації в Слейті не потрібно жодних особистих даних - тільки електронна адреса.

Iнтерфейс Слейту (оригінал зображення)

Криптовалюта: “лайки”, що виводяться на картку

І найголовніше: “лайки” у Слейті коштують реальних грошей! Якщо вас “лайкнули” криптомонетами, кошти одразу опинилися на вашому гаманці і готові до виводу на картку. Головна монета Слейту, SSLX, вже торгується на міжнародній криптобіржі WhiteBITтож обміняти її можна не лише на гривні.

Тож радимо “лайкати” монетами SSLX тих авторів, яких ви справді любите!

До кожного акаунту Слейту створюється окремий криптогаманець. Вивести з нього зароблені кошти можна через будь-яку біржу за лічені хвилини. А щойно держава запустить цифрову гривню, команда Слейту додасть до гаманців і її, перетворивши акаунт у соцмережі на повноцінний рахунок.

Перша волонтерська криптомонета

Із початком повномасштабного вторгнення команда Sl8 випустила ще одну монету - токен UAF Coin.Продажі монеток із мультяшним медоїдом вже приніс Армії понад 2 млн гривень на тепловізори, машини, дрони, турнікети для різних підрозділів та 500 000 грн на бронеавтівки. Зараз UAF Coin допомагає пораненим бійцям та їхнім родинам, разом з українською організацією Mindy Foundation.

Плани на майбутнє

Наразі команда готує для бізнесу можливість випускати власні криптотокени. Користувачі зможуть купити монети улюблених виробників, підтримавши їх, використавши крипту як бонусні бали, або щоби продати потім дорожче. Також у роботі багато оновлень безпеки, у планах можливість завантажувати власні відео (а не лише інтегрувати відео з YouTube).

І, звісно ж, зростання кількості користувачів, популярності соцмережі, а разом з нею і ціни SSLX.

Приєднуйтеся до нас і отримуйте безкоштовні SSLX! Давайте разом виведемо Україну в ТОП світу по крипті!

Як отримати безкоштовні SSLX

Застосування ваучера  (оригінал зображення)

Команда Слейту дарує тисячу кодів по 100 SSLX всім, хто зареєструється у соцмережі!

  1. Завантаж мобільний додаток соцмережі Слейт з AppStore чи Google Play
  2. Зареєструй свій акаунт (потрібно вказати тільки електронну пошту!)
  3. Обери у меню ліворуч вкладку “Ваучери”
  4. Введи код ваучеру VD6hsV5vs та натисни “Застосувати”.
  5. Якщо ти у першій тисячі щасливчиків - твої 100 SSLX уже у вашому гаманці!

ВІДЕОІНСТРУКЦІЇ

Реєстрація в мобільному додатку Sl8

Купівля SSLX з карти

Теги: Український стартап роздає гроші! Отримай свої вже зараз, Український стартап, Україна, стартап, гроші, стартап роздає гроші, ЗСУ, Збройні Сили України, Збройні Сили, Українська техно-сфера, техно-сфера, фінансова система, Слейт, SSLX, крипа, криптовалюта, армія, волонтерська криптовалюта UAF Coin, UAF Coin, волонтерська криптовалюта, волонтер, волонтери, волонтерство, Kozak System, Фагот, Юрій Журавель, Макс Мошковський, Журавель, Мошковський, Sl8 та благодійність для ЗСУ, Sl8, благодійність для ЗСУ, благодійність, CEO проєкт, Дмитро Іванов, Іванов, Благодійний фонд Слейту UAF Coin, Благодійний фонд Слейту, Благодійний фонд, фонд, лайки, WhiteBIT, Mindy Foundation, YouTube, Ваучери, AppStore, Google Play, Google
Автор: wikibazacom
Мої відео