Збройні сили України розпочали наступ на двох напрямках – розвідка Британії

Збройні сили України розпочали наступ на двох напрямках – розвідка Британії
273157 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збройні сили України активізували контрнаступальні дії на двох напрямках. На кордоні Донецької та Харківської областей армія України наступає, а на Херсонщині тривають важкі бої.

Про це повідомляє Міністерство оборони Британії.

"Останніми днями Україна активізувала наступальні дії на північному сході країни. Підрозділи повільно просуваються щонайменше на двох напрямках на схід від лінії річок Оскіл і Сіверський Донець, де сили консолідувалися після їх попереднього наступу на початку місяця", - йдеться у повідомленні.

Розвідники зазначають, що росія намагається посилити свою оборону через загрозу просування підрозділів української армії, яке створює загрозу частинам у Луганській області.

Водночас на Херсонщині тривають важкі бої - російські сили на правому березі Дніпра залишаються вразливими для атак ЗСУ.

Своєю чергою російська армія намагається просунутися в районі Бахмута на Донеччині, навіть під час тиску на їхню армію на інших флангах. Ймовірно, завдання наступати на Бахмут - це політичний тиск, а не частина військової стратегії.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський натякнув, що найближчим часом можна очікувати гарні новини з фронту. Подробиць він не розповів, але сказав, що Збройні сили України продовжують звільняти окуповані території.

stopcor.org

Теги: Збройні Сили України,ЗСУ, війна в Україні,розвідка Британії
Мої відео