Ганна Фазикош: здійснення правосуддя в умовах війни

Ганна Фазикош: здійснення правосуддя в умовах війни
39496 ПЕРЕГЛЯДІВ

24 лютого 2022 на території України введено воєнний стан.

Формально введення воєнного стану не впливає на процес здійснення судочинства. Зокрема, відповідно до ст. 26 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» скорочення чи прискорення будь-яких форм судочинства в умовах воєнного стану забороняється. Водночас на практиці забезпечити безперебійну роботу судів в період війни вкрай важко.

15 грудня в Україні відзначають День працівників суду. Функціонування судової гілки влади в умовах війни є вкрай важливим, адже здійснення незалежного правосуддя є ознакою демократичної держави, за яку ми зараз боремося з ворогом. Про роботу судів області в умовах війни у студії програми "Деталі. На часі" розповіла голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош.

Теги: Ганна Фазикош,Фазикош,правосуддя,Війна, війна в Україні, Війна проти Росії, Війна проти України, Війна Росії проти України, Війна з РФ, Війна з Росією,Росія,РФ, Російська агресія , Російська Федерація,Україна, 24 лютого 2022 року війна,Функціонування судової гілки влади в умовах війни,суд,15 грудня День працівників суду,День працівників суду,15 грудня ,Закон України «Про правовий режим воєнного стану»,Закон України ,Про правовий режим воєнного стану
Автор: wikibazacom
Мої відео