У Генштабі розповіли, чи можливий зараз наступ з Білорусі

У Генштабі розповіли, чи можливий зараз наступ з Білорусі
334948 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, бригадний генерал Олексій Громов заявив, що можливість наступу військ рф з території Білорусі нині дуже низька.

Про це він сказав під час брифінгу в Military Media Center, передає "Укрінформ".

За його словами, наявні дані кажуть про те, що імовірність проведення ворогом наступальної операції з території Білорусі залишається низькою.

Водночас Прикордонний державний комітет Білорусі продовжив до 1 березня 2023 року обмеження на в'їзд та перебування громадян у прикордонній смузі в районах Гомельської області, яка межує із Київською та Чернігівською. У прикордонній Брестській області минулого тижня тривав процес агітації вступу добровольців до територіальної оборони.

Також на територію Білорусі продовжується переміщення озброєння та військової техніки для комплектування підрозділів армії рф.

Нагадаємо, з 13 грудня за наказом Лукашенка міністерство оборони Білорусі оголосило про проведення "раптової перевірки" бойової готовності збройних сил республіки. Як повідомляє пресслужба відомства, у рамках перевірки "військо має у найкоротші терміни висунутись у призначені райони, використати їхнє інженерне обладнання, організувати охорону та оборону, а також навести мостові переправи через річки Неман та Березина".

stopcor.org

Теги: Білорусь,Генштаб ЗСУ, війна в Україні, окупанти,наступ з Білорусі
Мої відео