До Дня Святого Миколая: Наталія Могилевська запрошує на прем‘єру вистави «Доньки»

До Дня Святого Миколая: Наталія Могилевська запрошує на прем‘єру вистави «Доньки»
48302 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наталія Могилевська у прямому ефірі Єдині Новини розповіла, що вже скоро вона представить прем‘єру нової вистави «Доньки». Спектакль відбудеться до Дня Святого Миколая 19 та 20 грудня у Києві на сцені Драматичного театру їм. Лесі Українки. 

«Вистава присвячена всім матерям, які сьогодні моляться за наших синів і дочок на фронті. Проте у спектаклі жодного слова про війну. Я знаю, що нам все це необхідно. Я читаю всі ваші відгуки, я знаю, як ви чекаєте на нашу зустріч!», - розповіла телеглядачам Могилевська. 

Ідея створення попередньої її вистави «Я вдома» зародилася на реальних подіях співачки під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

«Ця вистава народилася із життя. На третій день війни я поїхала співати у метро, військові частини, почали народжуватися вірші просто з життя. Моя сестричка на 8 місяці вагітності опинилася у мене вдома, і ті історії які відбувалися з нами всіма: і жартівливі і жахливі, я розповідала на наших зустрічах із військовими, в шпиталях. Сталося так,  що ці історії склалися у розповідь з новими піснями «Я вдома», «Ми будемо стояти»… І тоді Нонна Кондрашова запропонувала мені: «Та це ж спектакль!». І знаєте, ми вже зіграли 12 вистав, і це щастя для мене і для людей!», - поділилася Наталя. 

У своєму інтерв’ю Наталя зазначила, що нова вистава «Доньки» - про найголовніше у житті. Про народження та віру у майбутнє. Продюсером спектакля виступить також Нонна Кондрашова.  

Вистава «Доньки» відбудеться 19 та 20 грудня о 19:00 

Квитки ↓↓↓

Теги: Могилевська Доньки,Доньки,Наталія Могилевська ,Наталія Могилевська Вікіпедія,Могилевська Вікіпедія,Наталія Могилевська Доньки,ЗСУ ,Україна,Нонна Кондрашова,Нова прем‘єра від Наталії Могилевської «Доньки»,прем‘єра від Наталії Могилевської «Доньки»,Наталія Могилевська «Доньки»,Могилевська «Доньки»,Наталія Могилевська,Могилевська,прем‘єра від Наталії Могилевської, Афіша Києва - Могилевська Наталя квитки,Могилевська театр,Могилевська нова пісня,Могилевська купити квитки,прем‘єра нової вистави «Доньки»,прем‘єра нової вистави Доньки,прем‘єра нової вистави ,прем‘єра вистави «Доньки»,День Святого Миколая,Я вдома, Могилевська - Я вдома, Купити офіційні квитки Наталія Могилевська “Я вдома”, Наталья Могилевская моноспектакль под названием «Я вдома», Наталія Могилевська - Я ВДОМА (Діва Марія), спектакль Я вдома - Могилевская Наталия,Ми будемо стояти
Автор: wikibazacom
Мої відео