В окупованій Горлівці почали роздавати повістки жінкам, а в росії громадянам інших країн

В окупованій Горлівці почали роздавати повістки жінкам, а в росії громадянам інших країн
267887 ПЕРЕГЛЯДІВ

На днях, у соцмережах опублікували фото повістки. Її вручили жительці окупованої Горлівки.

У "документі" сказано, що жінці присвоєно звання рядового і вона повинна прибути за вказаною адресою. За неявку – відповідатиме. Зазначається, що жінка підлягає призову до так званої армії "ДНР" відповідно до наказу ватажка "республіки" про мобілізацію.

В окупованій Горлівці почали роздавати повістки жінкам (фото)

Зазначимо, Горлівка окупована ще з 2014-того року. До цього, на території району масово видавали повістки чоловікам.

Крім жінок, на росії почали роздавати повістки громадянам інших країн. Навіть тим людям, у яких немає російських паспортів. Так, за даними українського військового журналіста Андрія Цаплієнка, у Челябінську вручили повістку білорусу, хоча він не має громадянства росії. Такий виклик до військкомату отримали ще шість робітників бригади, де працює білоруський громадянин, переважно власники паспортів Узбекистану. Білорус не з'явився до військкомату, і за ним приїхали з конвоєм.

Також повістки вручають працівникам комунальних підприємств. Так, вчора в Телеграм-каналі "Донбас Оперативний" опублікували відповідну новину. Мовляв, з 5 грудня поточного року військові комісаріати розіслали усім підприємствам регіону картки обліку. 

Тим часом самі ватажки "ЛНР" та "ДНР" вирушили до Москви, де в Кремлі їм мають вручити нагороди від Путіна. Сьогодні, 20 грудня їх нагородять орденами "За заслуги перед Вітчизною".

"Нє скарбім. В сенсі, не вітаємо. Просто нагадую: перед публікацією некрологів на росії нерідко нагороджують", прокоментував новину спікер Одеської ОВА Сергій Братчук.

stopcor.org

Теги: повістки,Мобілізація в росії, війна в Україні
Мої відео