ЗСУ підібрали російську рацію й 9 днів слухали, про що говорили окупанти (відео)

ЗСУ підібрали російську рацію й 9 днів слухали, про що говорили окупанти (відео)
299780 ПЕРЕГЛЯДІВ

Справжній екшн влаштували бійці Збройних сил України. Своїм пильним оком вони запримітили біля вбитого російського окупанта рацію і вирішили: не пропадати ж добру.

Підняли рацію із землі за допомогою дрона. Зробила це бойова група К2 54-ї бригади ЗСУ. Відео так званої "рибалки" опублікували в офіційному Телеграм-каналі Сухопутних військ України.

Сама рація була знайдена на Сіверсько-соледарському напрямку у Донецькій області. Помітили її біля мертвого росіянина – її він у грудні 2022 року залишив по собі у "спадок".

Відтак, дев'ять днів наші бійці слухали про що ж розмовляють російські військові. Виявилося – нічого нового, а серед найцікавішого, за словами воїнів ЗСУ, чим більше розмовляли окупанти, то тим менше їх ставало на передовій.

"К2 подумали собі, що таке добро не має без діла лежати, та запустили до того місця дрон з мотузочкою! Довелось пововтузитись, але радєйку таки забрати змогли. І потім ще 9 днів слухали секретні розмови російських окупантів. І чим більше було розмов, тим менше ставало окупантів", – пишуть в Телеграм-каналі Сухопутних військ.

Українські військові пояснили, що в цій історії дві складові успіху:

  • майстерність оператора;
  • знамените російське "головотяпство".

У Сухопутних військах ЗСУ розповіли, що радіостанції так ніхто і не перепрошив, хоча цього вимагає протокол безпеки при втраті однієї рації.

stopcor.org

Теги: ЗСУ , війна в Україні, окупанти
Мої відео