Королевську та ще кількох нардепів ОПЗЖ позбавлять громадянства - ЗМІ

Королевську та ще кількох нардепів ОПЗЖ позбавлять громадянства - ЗМІ
346037 ПЕРЕГЛЯДІВ

Найближчим часом кілька народних депутатів від забороненої партії "ОПЗЖ" можуть позбавити громадянства України.

Про це повідомляє LB.ua з посиланням на власні джерела у Раді.

"Найближчим часом очікуємо на новий Указ (президента) про позбавлення українського громадянства декількох нардепів Верховної Ради від колишньої фракції ОПЗЖ. На підставі наявності у них російських паспортів", - зазначило джерело.

За інформацією журналістів, мова йде про Олександра Пономарьова, Наталію Королевську, Юрія Солода та Олега Волошина.

Після позбавлення громадянства у Верховній Раді планують провести засідання, на якому у них заберуть мандати народних депутатів.

"Далі - за планом голосування у парламенті за дострокове припинення їх повноважень, як це вже було у січні", - розповідає джерело.

Нагадаємо, 10 січня стало відомо, що президент України підписав Указ, у якому вказано 4 імені: Віктор Медведчук, Андрій Деркач, Тарас Козак, Ренат Кузьмін. Громадянство цих осіб "припиняють".

До цього журналісти дізналися, що син народних депутатів Наталії Королевської та Юрія Солода Ростислав виїхав з України ще до початку вторгнення рф у Казахстан та організував там фінансову піраміду. Також відомо, що його батьки теж виїхали з країни перед початком повномасштабного вторгнення рф. Відтоді ціла сім'я депутатів ОПЗЖ перестала виконувати свої обов'язки як депутатів.

stopcor.org

Теги: ОПЗЖ,Наталія Королевська,Олександр Пономарьов,Юрій Солод,Олег Волошин
Мої відео