Генерал Павлюк оцінив можливість нового наступу рф з Білорусі

Генерал Павлюк оцінив можливість нового наступу рф з Білорусі
310204 ПЕРЕГЛЯДІВ

Командувач угрупованням сил і засобів оборони Києва, генерал-лейтенант Олександр Павлюк заявив, що станом на початок лютого у рф немає угруповання, яке здатне повторити наступ на столицю.

Про це він сказав в інтерв'ю РБК-Україна.

"На київському напрямку на даний момент ми не бачимо угруповання, яке могло б загрожувати наступом. Ми постійно проводимо моніторинг, відслідковуємо ситуацію. Один із підрозділів росіян, який там був сформований, переміщений назад на територію рф, поряд з Луганською областю. Ймовірно, він буде застосовуватися саме там. У Білорусі також відбувається створення нових російських підрозділів. Проте поки всі бойові частини росіян йдуть на схід", – сказав генерал.

Водночас він зауважив, що наразі основне завдання Білорусі – бути базою для підготовки нових частин армії рф. Також територію сусідньої країни використовують для відновлення техніки та навчання особового складу.

"До того ж ми спостерігаємо у тому числі й демонстраційні дії з переміщення особового складу та техніки територією Білорусі. Основна мета таких дій – відволікти нас від сходу та змусити тримати відповідне угруповання військ на кордоні з Білоруссю", – додав Павлюк.

Командувач обороною столиці вважає, що зараз сили в Білорусі не здатні повторити наступ на Київ, хоча в армії не виключають можливості такого наступу в майбутньому.

stopcor.org

Теги: Генерал Павлюк, війна в Україні,Білорусь,наступ рф,росія
Мої відео