За матеріалами СБУ та БЕБ арештовано 170 вагонів російських і білоруських товарів на майже 100 млн грн

За матеріалами СБУ та БЕБ арештовано 170 вагонів російських і білоруських товарів на майже 100 млн грн
44000 ПЕРЕГЛЯДІВ

За матеріалами Служби безпеки та підрозділів БЕБ накладено арешт на оптову партію мінеральних добрив російського та білоруського виробництв.

Іноземну продукцію виявлено у 170 вагонах, які перебували у Миколаєві на території Морського спеціалізованого порту, що входить до бізнес-структури підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа.

Загальний об’єм вилученого майна становить 11,8 тис. тонн на майже 100 млн грн.

Встановлено, що залізничні контейнери з міндобривами прибули в Україну ще до початку повномасштабного вторгнення та перебували в режимі «транзит».

За оперативними даними, вантаж належав двом іноземним компаніям – «Уралкалий» та «Беларуськалий».

Беларуськалий

У подальшому власники товару планували переправити його до третіх країн для продажу і одержання мільйонних прибутків, частина з яким у вигляді податків пішла б на фінансування війни проти України.

У результаті слідчо-оперативних дій Служба безпеки ініціювала передачу вилученого майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів), триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ спільно з детективами Бюро економічної безпеки за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Джерело

Теги: СБ України,Україна, Служба Безпеки, Служба Безпеки України,СБУ,БЕБ, Бюро економічної безпеки,АРМА,Агентство з розшуку та управління активами,Уралкалий,Беларуськалий,Дмитро Фірташ,Дмитро Фірташ Вікіпедія,Фірташ,Фірташ Вікіпедія,Офіс Генерального прокурора,Офіс Генерального Прокурора України,Генпрокурор,Генпрокурор України
Автор: wikibazacom
Мої відео