Кадиров почав погрожувати Польщі вторгненням: деталі скандалу

Кадиров почав погрожувати Польщі вторгненням: деталі скандалу
54905 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер Чечні Рамзан Кадиров вважає, що "боротися із сатанізмом потрібно у всій Європі", а тому почав погрожувати Польщі вторгненням.

За його порадаю росія має провести вторгнення до Польщі, нібито для того, аби врятувати тамтешніх людей і провести негайну "денацифікацію" з "референдумом". Про це він заявив вчора, 7 лютого, а текст заяви опублікував на своїй сторінці у Телеграмі. Ба більше, проросійський загарбник назвав регіон Польщі, який нібито "заслужив на особливий незалежний статус"

Він стверджує, що наразі у Польщі нібито складна політична ситуація, а також згадав про запланований на липень щорічний Марш автономії Сілезії. На думку рашиста, цей регіон Польщі "заслужив на особливий незалежний статус, і там вкрай необхідний референдум, під час якого росія може надати організаційну допомогу".

"І тепер вона збентежена: а що, коли після успішного закінчення сво росія почне "денацифікувати" та "демілітаризувати" наступну країну? Адже після України на карті Польща! Не приховую, такий намір особисто у мене є, і я неодноразово заявляв, що боротьба з сатанізмом має тривати по всій Європі і в першу чергу на території Польщі", – написав Кадиров.

Нагадаємо, сьогодні політика Кадирова така – він намагається позбутися всіх, хто може проти нього повстати, а відтак, у рф почали набирати "вагнерівців" серед в'язнів Чеченської Республіки. При цьому, стверджує українська розвідка, на війну в Україну женуть політв'язнів - бранців Кадирова. Відомо, що вдалось рекрутувати 50 осіб, при чому, як стверджує розвідка, рекрутовано примусово. Щоб приховати скандальну ситуацію, співробітники колонії зараз ретельно запобігають витоку даних назовні.

Джерело

Теги: Росія ,скандал ,Польща ,війна з Росією,війна , війна в Україні, Війна з РФ, війна з Україною,Росія, Російська агресія , Російська Федерація,Війна , Війна проти Росії, Війна проти України, Війна Росії проти України,Чеченська Республіка,Чечня,Кадиров,Кадиров Вікіпедія,Кадиров Рамзан Ахматович ,Кадиров Рамзан Ахматович Вікіпедія,Рамзан Кадиров ,Рамзан Кадиров Вікіпедія,вагнерівці ,Вагнер,Лідер Чечні Рамзан Кадиров,Лідер Чечні Кадиров,Чечня Рамзан Кадиров,Чечня Кадиров,Європа,Україна,Марш автономії Сілезії,вторгненням,Кадиров почав погрожувати Польщі
Автор: wikibazacom
Мої відео