Шуба замість чоловіка: вдовам російських військових загарбники роздають хутряні вироби (фото, відео)

Шуба замість чоловіка: вдовам російських військових загарбники роздають хутряні вироби (фото, відео)
302415 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські дружини радо обміняли своїх чоловіків на шуби. Більше десятка задоволених жінок фотографувалися у хутряних виробах і ні на мить не заплакали, що такі подарунки останні отримали за те, що їхні чоловіки загинули на війні в Україні.

Окупанти роздали вдовам мобілізованих в ОРДЛО бойовиків хутряні вироби. Таку допомогу кільком жінкам в окупованих Донецьку та Луганську роздавала навіть не російська влада, а представники громадської організації "Російський актив Москви".

На це звернув увагу український ведучий Олексій Дурнєв. Відповідні фото він опублікував на своїй сторінці в Телеграм-каналі. А коментатори з України заявили: вони не здивовані, що вдови загарбників вирішили, що шуба взамін на чоловіка – це хороший обмін.

На оприлюднених у мережі фото вдови дійсно не приховують своїх радощів, посміхаючись і милуючись обновками.

До слова, самі шуби сумнівної якості. Користувачі соцмереж припускають, що подаровані презенти російським вдовам – вживані.

Нагадаємо, минулої доби, з 7-го на 8-ме лютого, ЗСУ ліквідували 910 окупантів, а також російський літак, вертоліт і три дрони. А з 24 лютого 2022 року по 8 лютого 2023 року загальні втрати особового складу російських військ на території України орієнтовно склали 134 100 осіб. Якщо порівняти, то це приміром населення всієї Бєлгородської області.

Та точних даних щодо вбитих окупантів, наразі немає, бо поки триває війна, не враховуються вбиті на тимчасово окупованих територіях. Зробити це після війни теж буде непросто. Адже, росіяни спалюють тіла своїх побратимів у мобільних крематоріях. Ба більше, ймовірно мобільні крематорії для них вже замалі, бо на території Луганської області, загарбники будують таку стаціонарну будівлю. Зокрема, в населеному пункті Новопсков росіяни вирішили побудувати стаціонарний крематорій. Саме там вони планують приховувати свої реальні втрати в україно-російській війні.

stopcor.org

Теги: ОРДЛО , окупанти, війна в Україні,Російські загарбники,російські військові,Шуба
Мої відео