Олексій Резніков розповів, скільки країн доєдналися до "Антикремлівської коаліції"

Олексій Резніков розповів, скільки країн доєдналися до "Антикремлівської коаліції"
318941 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що до "Антикремлівської коаліції" вже доєдналися 54 країни, які вірять в перемогу України і хочуть бути її співавторами.

Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу "FREEДОМ".

“Річ у тому, що по суті антикремлівська коаліція вже складається з 54 країн. Стільки делегацій було під час зустрічі спочатку на полях “Рамштайну", а оскільки це відбувалося в Брюсселі, то крім зустрічі в межах “Рамштайну" там ще була зустріч міністрів оборони країн НАТО. Це теж була велика зустріч, Україна була запрошена як гість на почесному місці. І ми продовжили нашу роботу", - сказав Резніков.

За його словами, партнери вірять у перемогу України та хочуть стати її співавторами, тому продовжать надавати підтримку у боротьби з агресією рф.

"Якщо хтось думає, що є синдром втоми від України, від війни, то це не так. Наші партнери налаштовані дуже, дуже, підкреслюю, дуже рішуче. Налаштовані на нашу перемогу. Це абсолютно інші настрої, ніж рік тому, коли нам давали три дні на те, що впаде столиця, і три тижні максимум на те, що впаде вся країна, і що, ймовірно, десь там будуть якісь окремі бойові дії. Сьогодні всі вірять у перемогу України, всі бажають цієї перемоги. Тепер усі розуміють, дуже чітко бачать, що цю російську так звану “другу армію світу" дуже реалістично стримати і перемогти", - зауважив міністр.

Також він розповів, що під час засідань "Рамштайну" жодні політичні питання, зокрема й щодо переговорів з рф, не обговорюються.

stopcor.org

Теги: Олексій Резніков,Антикремлівська коаліція,Міністр оборони України, війна в Україні
Мої відео