За матеріалами СБУ на Чернігівщині арештовано підприємство російського бізнесмена на 1 млрд грн

За матеріалами СБУ на Чернігівщині арештовано підприємство російського бізнесмена на 1 млрд грн
31706 ПЕРЕГЛЯДІВ

За матеріалами Служби безпеки суд арештував все нерухоме майно однієї з текстильних компаній на Чернігівщині. Кінцевим бенефіціаром цього підприємства є російський бізнесмен, який працює на військово-промисловий комплекс рф.

Рішення суду стосується виробничих приміщень, складів та офісів підприємства.

Загальна вартість арештованого майна становить більше ніж 1 млрд грн.

За наявними даними, бенефіціарний власник українського промислового об’єкта володіє також групою російських компаній, які на замовлення російської армії та її силових структур здійснювали виробництво та постачання військового одягу і спорядження.

Наразі вивчається інформація, що до початку повномасштабного вторгнення українська компанія пересилала тканину російського військового зразка до республіки білорусь.

Для експорту використовували мережу підконтрольних фірм, які здійснювали зовнішньоекономічні операції на користь ворога.

Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Служби безпеки за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України), триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Також вирішується питання щодо передачі вилученого майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Слідчо-оперативні дії проводили співробітники СБУ Чернігівської області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.

Джерело

Теги: СБУ, СБ України, Україна, Служба Безпеки, Служба Безпеки України, Чернігів, Чернігівська область,СБУ Чернігівської області ,Чернігівська обласна прокуратура ,прокуратура,Агентство з розшуку та управління активами,Підприємство,російський бізнесмен ,Росія,бізнесмен,підприємство російського бізнесмена
Автор: wikibazacom
Мої відео