БЕБ підозрюють службових осіб відомого банку у сприянні ігровому бізнесу в ухиленні від сплати 400 млн грн податків

БЕБ підозрюють службових осіб відомого банку у сприянні ігровому бізнесу в ухиленні від сплати 400 млн грн податків
56984 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Бюро економічної безпеки України спільно із співробітниками СБУ викрили злочинну схему, в якій задіяні службові особи одного з відомих банків, понад 20 підконтрольних йому суб’єктів господарської діяльності та компанії-оператори грального бізнесу. Банківська установа ймовірно сприяла ігровому бізнесу в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Попередньо встановлена сума не сплачених підприємствами податків становить 400 млн грн.

Схема ухилення від сплати податків була налагоджена через підконтрольні неліцензовані дзеркальні вебресурси Інтернет казино та беттінгу. Їх налаштували на приймання платежів із використанням «міскодингу» та розірваних грошових переказів.

Для поповнення акаунтів, створених на неліцензованих сайтах азартних ігор та беттінгу в мережі Інтернет, готівкові кошти вносилися через мережу терміналів самообслуговування. У подальшому кошти зараховувалися на розрахункові рахунки компаній-операторів ігрового бізнесу, навіть у випадках перевищення ліміту обороту. Згадані юридичні особи перебувають на спрощеній системі оподаткування та не зареєстровані платниками податку на додану вартість.

Слідством встановлено, що обсяг переведених через банк коштів склав майже 20 млрд гривень, з яких не сплачено орієнтовно 400 млн грн податків.

З метою отримання доказової бази БЕБ спільно з СБУ та НБУ проводять масштабні обшуки у приміщеннях банку, офісах, місцях проживання фігурантів. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) та ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України у співпраці з СБУ та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Джерело

Теги: БЕБ,БЕБУ, Бюро економічної безпеки,Бюро економічної безпеки України,Україна,БЕБ підозрюють службових осіб відомого банку у сприянні ігровому бізнесу в ухиленні від сплати 400 млн грн податків,ігровий бізнес , ухилення від сплати 400 млн грн податків, ухилення від сплати податків, сплата податків,податки,СБУ, СБ України, Служба Безпеки України, Служба Безпеки,НБУ ,Нацбанк,Нацбанк Украины,Національний банк, Національний банк України
Автор: wikibazacom
Мої відео