Підсумки 10-го "Рамштайну": що пообіцяли Україні і коли чекати нової техніки – деталі

Підсумки 10-го "Рамштайну": що пообіцяли Україні і коли чекати нової техніки – деталі
67044 ПЕРЕГЛЯДІВ

Данія надає Україні новий пакет військової допомоги на 130 мільйонів євро. Швеція передасть Україні 10 танків Leopard, а Норвегія – дві системи ППО NASAMS.

Крім того, Нідерланди ініціюють нові контракти, щоб нові озброєння надходили до України. А Словенія взяла на себе зобов’язання забезпечити певні оборонні потреби України. На додаток, Іспанія надасть Україні також шість танків Leopard 2A4 найближчим часом, а згодом відправить другу партію з чотирьох одиниць.

Такі підсумки для України 10-ї зустрічі країн-союзників у форматі "Рамштайн". Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков на своїй сторінці у Твіттері. За його словами, підсумки чергового засідання вселяють оптимізм.

"Рамштайн-10" вселяє оптимізм: посилення ППО, постачання боєприпасів, тренування та формування "броньованого кулака", – написав Олексій Резніков.

Інформацію про отримання танків, систем протиповітряної оборони, боєприпасів та військової техніки підтвердив на брифінгу міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін.

Крім того, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що члени НАТО готові надати Україні більше систем ППО, броньованої техніки та боєприпасів.

Вчора наприкінці дня з'явилася реакція Володимира Зеленського на постачання нової зброї Україні. У вечірньому відеозверненні він сказав, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватися.

"Сьогодні був плідний міжнародний день для нашої держави, для нашого захисту. Відбулось чергове засідання у форматі "Рамштайн", уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – все це обговорювалось. Є рішення", – повідомив Зеленський.

Зеленський також подякував партнерам, зокрема США, які координують засідання у форматі "Рамштайн", за готовність допомагати Україні.

Джерело

Теги: Підсумки 10-го Рамштайну,Підсумки Рамштайну,Рамштайн,Україна,ППО,США,Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг,Генеральний секретар НАТО Столтенберг,Генеральний секретар Єнс Столтенберг,Генеральний секретар Столтенберг,Генеральний секретар НАТО ,Генеральний секретар ,НАТО Єнс Столтенберг,НАТО Столтенберг,НАТО ,Єнс Столтенберг,Столтенберг,Єнс Столтенберг Вікіпедія,Столтенберг Вікіпедія,Сполучені Штати Америки Ллойд Остін,Сполучені Штати Америки ,Сполучені Штати Америка,Ллойд Остін,Leopard,ППО NASAMS,Міністр оборони України Олексій Резніков,Олексій Резніков,Олексій Резніков Вікіпедія,Міністр оборони України Резніков,Резніков Вікіпедія
Автор: wikibazacom
Мої відео