"Бавовна"в Мелітополі: вибух пролунав на базі з російськими окупанти (відео)

"Бавовна"в Мелітополі: вибух пролунав на базі з російськими окупанти (відео)
358143 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Бавовна" вкотре завітала до російських загарбників. На цей раз повідомляється що "жарко" було в одному із готелів окупованого Мелітополя. В ньому поселилося чимало російських військових.

Зі слів очевидців в ніч проти першого травня палала база відпочинку під назвою "Привал охотніка". Саме там базувались російські загарбники.

Самі ж окупанти пишуть про два потужні вибухи у Бердянську. Також вони підтверджують влучання в аеропорт, де було дуже багато російських військових. Це підтвердив і міський голова Мелітополя Іван Федоров.

До слова, декілька днів тому, за словами міського голови Мелітополя, у місті внаслідок вибуху було "відмінусовано" одразу двох колаборантів: заступника начальника "УВС" Запорізької області Олександра Міщенка та його водія-помічника Юрія Акімова. Останній, до речі, отримав серйозні поранення.

Федоров зазначив, що окупанти не поспішають розслідувати інцидент. Натомість вони зображують видимість роботи. Зокрема, вони затримали дівчину, яка просто стояла на зупинці неподалік від епіцентра вибуху.

stopcor.org

Теги: бавовна, війна в Україні,Мелітополь,вибух у Мелітополі
Мої відео