Над Києвом, ймовірно, збили невразливий "Кинджал": подробиці від Defense Express

Над Києвом, ймовірно, збили невразливий "Кинджал": подробиці від Defense Express
31122 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як з'ясували військові аналітики міф росіян про ракету "Кинджал", яка може оминути будь-яку систему ППО виявився таким самим, як і вся історія росії – неправдивим.

З 3-го на 4-те травня росіяни здійснили чергову атаку на Київ. Запустили тоді іранські дрони, а також в офіційному повідомлені від КМДА йшлося й про запуск ракет. Згодом повідомили про роботу ППО і їх збиття.

А тепер аналітики військового порталу Defense Express проаналізували, що протиповітряна оборона України збила ракету Х-47 "Кинжал".

У їхньому розпорядженні опинилися фото, залишків ракети, яку тієї ночі збила українська ППО. Згідно них, носовий отбічник ракети дуже схожий на той, який є у ракети Х-47 "Кинжал".

Крім того, аналітики пояснюють, що можливим збиття стало завдяки тому, що такета н така вже й гіперзвукова. Простою мовою, це вона спочатку набирає шалену швидкість, а вже ближче до ураження її рух призупиняється.

"Відносно ж повідомлення, що було знищено балістичну ціль, то справа в тому, що "Кинжал" є гіперзвуковим лише у фантазіях рашистів. Бо хоча він й розганяється до гіперзвукових швидкостей за рахунок прискорювача, але не може підтримувати таку швидкість постійно. Вже на термінальній ділянці, тобто під час атаки, він заходить на ціль за балістичною траєкторією та має хоча й високу, але далеко не гіперзвукову швидкість.", – пишуть аналітики Defense Express.

Кинджал

Наразі, офіційно у Збройних силах України цю новину не коментували. Проте, якщо це правда, то ЗСУ вперше успішно перехопили російську "гіперзвукову" ракету Х-47 "Кинжал" і розвіяли міф про її невразливість.

Крім того, збиття "Кинджалу" відбулося із системи ППО Patriot. В разі підтвердження,то це стане найкращою реклама для розробників даних ППО.

Джерело

Теги: ППО ,Кинджал,ракета Кинджал,ракети,Україна,атака на Київ,Київ,Х-47 "Кинжал",Х-47 ,ЗСУ,ЗС України, Збройні Сили, Збройні Сили України
Автор: wikibazacom
Мої відео