Методи 90-х в наш час або Буковинський "Спрут" в дії

124584 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Відомий Італійський телесеріал режисера Доміано-Доміані “Спрут” про організовану злочинність на Сицилії де Мікеле Плачідо в головній ролі - є казочкою в порівнянні з реаліями які даються на протязі дванадцяти років на Буковині із дотриманням законності і непорушності прав власності.

 Цю програму ми вирішили назвати “Методи 90-х в наш час , або Буковинський Спрут в дії”. 

Мова в ній йде про відому особу Чернівецькій області і не тільки: депутата Чернівецької обласної ради минулого скликання, бізнесмена, мецената, Голову ради Канадсько-Українського, культурно-мистецького та наукового співробітництва між Канадою та Україною, непохитного  у своїх духовних переконаннях  Манолія Васильовича  Плаксія.

 Коли Манолій Васильович до нас звернувся за журналістським розслідуванням то перше враження було, ніби, йде мова про олігарха місцевого, регіонального рівня в якому йому подібні відібрали бізнес та майно.

 Насправді це зовсім не так. 

 В програмі немає конкретних імен хто за цим стоїть, але вони є в 10 кримінальних провадженнях та в сюжеті, який передував цій програмі під назвою ”БАНК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ФІЗИЧНА ОСОБА, ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТРАТОР, ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ТА СУДДІ В ОДНОМУ КЛУБКУ, ЯКИЙ НАЗИВАЄТЬСЯ - РЕЙДЕРСТВО”.

 Крім того в програмі використані матеріали знятих "Центром митців Буковини",  каналом "ТВА"  з програми "Тема Дня", Каналу “Чернівці” з програми “Чернівецький репортер” .

На жаль,  суспільний резонанс не дав свого ефекту.  Ситуація на стільки зайшла в тупик з кримінальними провадженнями, що Манолій Плаксій звернувся про допомогу до нашої української діаспори і не тільки. Їх втручання стало ефективним: принаймні під контроль взяв численні справи тодішній Генпрокурор Юрій Луценко, але виявилось, що матеріали кількох кримінальних проваджень пропали між двома структурами: поліцією та прокуратурою і  їх цілий місяць шукали. Коди ж знайшли то знову поставили на полиці обласного управління Національної поліції не довівши їх до суду.

В живій трансляції  зі студією Виконавчий директор Канадсько-Української торгової  палати Емма Турос розповіла, що дійсно така подія мала місце і що на місцевому рівні через  суспільні стосунки, що складаються  часто ігноруються норми права, а  це є перешкодою для прийняття законних та правосудних рішень.   “Захист прав власності і верховенство права, — підкреслила Емма Турос, —  є передумовою залучення інвестицій, їх збереження та зростання і це наша позиція і Канада в цьому є дуже й дуже принциповою. До речі, саме це стало причиною того, що проєкт Манолія Васильовича, який він презентував в свій час в Канаді не знайшов підтримки. Канадська сторона відкрито заявила: на Франківщину чи Львівщину можемо дати інвестиції, а на Буковину ні. 

Розпочинаючи журналістське розслідування за зверненням пана Манолія Плаксія ми і не могли здогадатися, що в Чернівцях діє справжній “Спрут”, який в свій час "Кришувався" на самому високому рівні в Києві. 

Хоч тих, що покривали беззаконня уже немає при владі, але справа їх чомусь процвітає. Пора владі " народної надії", а хотілось, би так їх назвати, вже від слів переходити до діла. Щоб ця справа не згасла, ми її будемо супроводжувати і нагадувати теперішній владі, що кінець кінцем, прожектор світла в темряву треба направляти, і що меч "Кесаря" треба застосовувати, звичайно,  що це  меч правосуддя. 

 

Теги: Ваша Надія,Манолій Поаксій,Голову ради Канадсько-Українського, культурно-мистецького та наукового співробітництва між Канадою та Україною,депутат Чернівецької обласної ради, Федір Олексюк, Емма Турос ,Методи 90-х в наш час , або Буковинський Спрут в дії,Виконавчий директор Канадсько-Української торгової палати ,Георгій Штефанеса, Евробуд XXI,Чернівецький апеляційний суд ,Суддя Владичан А.І,Суддя Куленда М.І,Суддя Перепелюк І.Б,ТОВ ФК ФінКепітал,Господарський суд чернівецької області ,Державний реєстратор Микитюк Ігор Анатолійович,Державний реєстратор КП Кельменецьке РБТІ,Банк Форум ,Беззаконня ,Рейдерство ,Злочинні дії ,Свавілля на Буковині

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео